Kaş Kalemi

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Kaş Kalemi
Kaş kalemi, ince ve seyrek kaşları doldurarak doğal ve kalın bir görünüm elde etmeni sağlayan makyaj ürünüdür.
Kaş Kalemi Nasıl Kullanılır?
Kaş kalemini kullanmaya başlamadan önce kaşlarını yukarı doğru taramalısın. Böylece kaşlarında bulunan boşlukları görebilir ve doğru uygulama yapabilirsin. Kalemi, yatay hareketlerle sadece boşlukları doldurmak amacıyla kullanmalısın. Kaşlarının doğal şekline uygun olacak şekilde, yumuşak hareketlerle uygulamalısın. Doldurma işlemini bitirdikten sonra, son kez kaşlarını tarayıp bitirebilirsin. Uygulama yaparken kaş kalemini dik tutarak kullanmak çizgilerin çok belirgin ve sert olmasına sebep olur. Ayrıca kalemi çok bastırarak kaşa yeni bir şekil vermekte yanlış uygulamalardan biridir. Bu tarz uygulamalar yapay bir görünüme sebep olacağından güzel sonuç vermeyebilir. En iyi kaş kalemi seçimi için kaş rengine uygun ve aynı tona sahip ürünü tercih etmelisin. Ayrıca ürünün yapısını da göz önüne almalısın. Kaş kalemi ne çok sert ne de çok yumuşak olmalıdır. Orta sertlikte olması hem makyajın daha kalıcı olmasını sağlar hem de kaşlarına zarar vermeni engeller. Doğru yapılmış bir kaş makyajı, kahverengi göz makyajı ile oldukça güzel bir görünüm ortaya çıkarır.
Kaş Kalemi Neden Önemlidir?
Kaşlar ifademizi tamamlayan önemli unsurlardan biridir. Kalın ve doğal görünen kaşlar ile etkileyici bir göz makyajı elde etmek daha kolay hale gelir. Kaş kalemi makyajı tamamladığı ve yüz ifadeni ideal hale getirdiği için makyajın önemli adımlarından biridir. Kaş kalemiyle seyrek kaşlarını doldurabilir, ince kaşlarını kalınlaştırabilir ve kaşlarını belirginleştirebilirsin. Bu şekilde yaptığın kaş makyajıyla doğal, kalın ve etkileyici kaşlara sahip olabilirsin.

Kaş Kalemi Çeşitleri
Kaş kalemlerinin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; kaş kalemi, ultra ince kaş kalemi, açılı kaş kalemi ve eyebrow liner olmak üzere ayrılmaktadır.
Kaş Kalemi:
Klasik kaş kalemidir. Uç kısmı normal boyutlardadır.
Ultra İnce Kaş Kalemi:
Ultra ince kaş kalemi, çok ince olması sebebiyle oldukça doğal bir görünüm sağlar.
Açılı Kaş Kalemi:
Açılı kesimiyle kaşlarını doldurmanı kolaylaştıran kaş kalemi türüdür.
Eyebrow Liner:
Keçe uçlu likit yapısı ile bu ürün kaşlarının daha belirgin olmasını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.