Rimel, Maskara - Mascara

Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Maskara Nedir? Nasıl Kullanılır?

Maskara, kirpikleri belirginleştirmek, uzun göstermek ve hacim vermek için kullanılan kozmetik bir üründür. Aynı zamanda bakışları derinleştirmek ve etkili bir görünüm vermek için makyajın en vurucu ve etkili dokunuşudur.
En iyi maskara topaklanma ve gün içinde dağılma yapmayan maskaradır. Dolayısıyla maskara tercihi kadar kullanımı da çok önemlidir. Maskarayı üst kirpiklerin en dibinden başlayarak zikzak hareketleriyle sür. Zikzak hareketleriyle sürmek ürünün kirpiklere iyice yayılmasını sağlar. Bu sayede kirpiklerin tek tek ayrılmış olur ve topaklanma sorunu yaşamazsın.

Kirpiklerine Uygun Maskarayı Nasıl Seçersin?

• Kirpiklerini olduğundan daha uzun göstermek istiyorsan, ince fırçalı maskara seçmelisin. Bu maskaralar kirpikleri kökten uca kavrayarak boyunu uzatır.
• Sık aralıklı ve kalın fırçalı maskaraları ise hacimli kirpiklere sahip olmak için tercih edebilirsin.
• Kirpikleri kısalı uzunlu farklı boyutlarda olan biriysen kıvrımlı fırçalı maskara en doğru seçim olabilir. Böylece kirpiklerin eşit uzunlukta görünür.
• Daha hacimli ve tek tek ayrılmış kirpiklere sahip olmak istiyorsan huni şeklindeki fırçalar işini görecektir.
• Kum saati şeklindeki fırçaları ise maskarayı eşit dağıtmak için kullanabilirsin.

New Well İle Kendi Tarzını Yansıt

Yüzün odak noktası ve en dikkat çekici yeri kuşkusuz gözlerimizdir. Durum böyle olunca başarılı bir göz makyajı dış dünyaya açılan kusursuz bir ayna görevi üstlenir. Başarılı bir göz makyajı ise makyaj ürünleri doğru bir sırayla kullanmaktan geçer:
• Göz makyajına başlamadan önce kaşlarını şekillendirirsen daha net bir makyaj yapabilirsin. 3 farklı renk seçeneği olan New Well kaş kalemlerini hem kolay sürümü, hem de doğal görünüm yaratmak için kullanabilirsin.
• Sırada far var. New Well Derma Cover Eyeshadow, New Well Handmade Eyeshadow far paletleri, her tene uyumlu ve yüksek pigmentli yapısıyla ister gündüz ister gece makyajında tercih edebilirsin. New Well, tekli, 5'li, 6'lı, 12'li, 24'lü paletlerle geniş bir renk seçeneği sunmakta. Buğulu göz makyajı, dumanlı göz makyajı, doğal göz makyajı, açık göz makyajı, koyu göz makyajı, sade göz makyajı... Hangisini istersen iste New Well ile mutlaka uygun bir renk bulacaksın.
• Bundan sonra eyeliner, dipliner veya göz kalemine geçebilirsin. Dermatolojik olarak test edilmiş, akmayan, bulaşmayan ve ultra yoğun New Well dipliner serisi ve popüler renklerdeki göz kalemlerini kullanarak farklı bir etki yaratabilirsin.
• Maskara, gözlerini daha belirgin ve büyük gösterecek vazgeçilmez bir yardımcıdır. Hacimli ve uzun görünümlü kirpikler için maskarayı mutlaka iki kat sürmelisin. Böylece göz makyajını tamamlamış olursun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.