Allık

Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Allık

Mükemmel bir makyajın olmazsa olmalarından olan allık daha sağlıklı bir görünüme kavuşmana yardımcı olur. Fakat doğru ürünleri doğru biçimde kullanman gerekir. New Well yüksek pigmentasyona ve tozutmayan yapıya sahip allıklar ile mükemmelliğe kavuşmanı sağlar.

Allık Nasıl Seçilir?

Allık seçerken ürünlerin kalıcılığına dikkat etmen gerekir. Kalıcı bir ürün ile gün boyu kendini rahat hissedersin. Allığını belli aralıklar ile tazelemene gerek kalmaz. New Well kalıcı pigmentasyonu yüksek allık seçenekleri ile seni buluşturur. Dermatolojik testlerden başarı ile geçen ürünler gün boyu cildinde kalır. Canlı, doğal ve çekici bir görünüm ile girdiğin her ortamda dikkat çekebilirsin. Dilersen ışıltılı allık kullanarak daha dinamik bir görünüme kavuş.

Allıklarda kullanılan kremsi doku ürünü cildine uygulamanı da kolaylaştırır. Her iki ürünü de tek tek satın alabileceğin gibi palet halinde de satın alabilirsin. Renk seçenekleri sayesinde farklı makyajlar için farklı renkteki allığı kullanabilirsin. Kaliteli New Well ürünleri ile sen de her daim mükemmel görünmenin keyfini sür.

Allık Nasıl Uygulanır?

Allık, kolay uygulanan bir ürün gibi görünse de püf noktalarına dikkat etmezsen istediğin canlı hissi yakalayamayabilirsin. Doğal bir görünüm elde etmek için öncelikle fırça seçimini doğru yapmalısın. Fırçaya allığı alırken de yuvarlak hareketler yapmalısın. Peki allık nasıl sürülür? Fırçandaki allığın fazlalığını almak için hafifçe üflemen yeterli. Sonrasında şakaklarından elmacık kemiklerinin üzerine doğru ürünü uygulayabilirsin. Allığı sadece elmacık kemiklerinde değil alın çevrende ve burun ucunda da kullanabilirsin. New Well kolay uygulanabilir ve gün boyu kalıcı etkiye sahip allıklar ile tanışmanı sağlar.Kusursuz makyaj için, makyajına uygun New Well ürünlerini mutlaka incelemelisin.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.