Bronzer

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Bronzer Nedir?
Bronzer, cilde bronz bir görünüm vermek, yüzü ısıtmak ve boyutlandırmak amacıyla kullanılan makyaj ürünüdür.
Nasıl Kullanılır?
Bronzer, büyük ve yuvarlak bir fırçayla yüzün yüksek kısımlarına sürülür. Yanaklarına, alın kenarlarına, şakaklarına, çenene ve boynuna uygulayarak yüzünü ısıtabilirsin. Ayrıca bronzerla yüzüne kontür de yapabilirsin. Kontür amacıyla kullanacağın bronzer rengi daha soğuk alt tonlu olmalı iken, bronzlaşmak amacıyla kullanacağın bronzer pudra sıcak alt tonlu olmalıdır. Kontür yaparken daha küçük bir fırça ile elmacık kemiklerinin altına, alnının kenarlarına, şakaklarına ve burnunun kenarlarına bronzerı uygulamalısın. Bronzer pudra seçiminde dikkat etmen gereken önemli nokta, cilt renginden iki ton koyu olmasıdır. Beyaz tenliysen pembe ve şeftali tonlu bir bronzer seçebilirsin. Buğday tenliysen kahverengi alt tonlu renkleri değerlendirmelisin. Koyu tenliysen koyu kahverengi olan ürünleri tercih etmen doğru bir karar olur.
Önemi Nedir?
Bronzerın makyajdaki önemi, yüzü ısıtması ve canlılık katmasıdır. Ayrıca yüzünde geri plana atmak istediğin ne varsa bunu kontür uygulaması ile yapabilirsin. Bronzer allık ile yüzünü boyutlandırabilir, gölgelendirebilir ve ısıtabilirsin. Cilt rengine uygun bronzer seçimiyle doğal, sıcak bir görünüm elde edebilirsin.
Ürün Çeşitleri
Bronzerların farklı ihtiyaçlar için çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar; mat, ışıltılı, transparan, likit-krem, mineral-pudra, köpük ve jel bronzerlar olarak sayılabilir.
Mat Bronzer
Mat bronzerları genellikle kontür uygulamalarında tercih edebilirsin. Yüz hatlarını belirginleştirmek için kullanabilirsin.
Işıltılı Bronzer
Cildinin daha aydınlık ve sıcak görünmesini sağlayan ürünlerdir. Bu tarz ürünleri kontür amacıyla kullanmamalısın. Büyük ve geniş bir fırça ile yüzünü ısıtmak için kullanabilirsin. Bronz allık önerisi olarak ışıltılı bronzerları düşünebilirsin.
Transparan Bronzer
Bu tarz bronzerlar ile en doğal görünümü elde edebilirsin. Transparan bronzer yumuşak bir geçiş ile cildinin sağlıklı görünmesini sağlar.
Likit - Krem Bronzer
Likit-krem ürünlerini pratik olmaları sebebiyle sevebilirsin. Makyaj süngeri yardımıyla kolayca uygulayabilir ve yüzünü ısıtabilirsin.
Mineral ve Pudra Bronzer
Cildine gerekli mineralleri sağlar ve canlılık katar.
Köpük ve Jel Bronzer
Köpük ve jel bronzerlar diğer bronzerlara oranla daha kalıcı ürünlerdir. Bu ürünleri yüzünde belirginleştirmek istediğin bölgelere uygulayabilirsin.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.