Kapatıcı Fondöten Çeşitleri

Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Fondöten

Makyaj yaparken kimileri gözlerini kimileri de dudaklarını ön plana çıkarmak ister. Vurgulanmak istenen bölgeyi ön plana çıkarman için kusursuz görünmesi gereken bir yer vardır: Ten. Tenin ne kadar sağlıklı görünürse makyajın da o kadar mükemmel görünecektir. Bunun için pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olman gerekir. Temizlenmiş ve nemlendirilmiş bir cilde makyaj yapmak, hem makyajın kalıcı olmasını hem de ciltle daha iyi bütünleşmesi sağlar. Ten makyajını, ne kadar doğal ve kusursuz yaparsan makyajın o kadar güzel görünür. Ten makyajının olmazsa olmazı fondöten sayesinde cilt kusurlarını kapatabilir ve cildinin rengini eşitleyebilirsin. Burada dikkat etmen gereken en önemli nokta, kendi cildine uygun fondöteni seçerek fondötenin cildinle bütünleşmesini sağlamaktır. Suya dayanıklı fondoten mi arıyorsun? Cildin için en iyi kapatıcı fondoten hangisi? New Well ten ürünlerinde aradığın her şey var!

Cilt tiplerine göre farklı fondötenler bulunur. Yağlı ve karma bir cilde sahipsen mat fondötenleri tercih etmelisin. Yağlı ciltlerin en büyük problemi, makyajın gün içinde akması ve fondötenin oksitlenmesidir. Bu nedenle yağlı ciltli kişiler, ekstra nem veren, yağ bazlı, ağır yapılı bir fondöten kullanmamalıdır. New Well Derma Long Lasting Foundation, hafif yapısı sayesinde cildinin nefes almasını sağlar ve ağırlık hissine neden olmaz. Cilt rengini eşitleyerek doğal bir kapatıcılık sağlar. En kapatıcı fondöten olan ürünle çok iyi bir makyaj yapabilirsin. Sen de cildinin parlamasından ve cilt kusurlarını kapatamamaktan şikayetçiysen New Well Derma Long Lasting Foundation'ı kullanabilirsin.

Kuru bir cilde sahipsen cildinin en çok ihtiyacı olan şey nemdir. Bu nedenle kullanman gereken fondöten, hafif yapılı ve besleyici olmalıdır. New Well Satin Foundation, içeriğindeki E vitamini ile cildini besler ve nemlendirir. Formülündeki SPF 30 sayesinde hassas cildini güneşin zararlı ışınlarından korur. Hafif yapısı doğal bir kapatıcılık sağlar ve yüzünde ağırlık oluşturmaz. New Well Satin Foundation, cildini besleyip nemlendirerek kusursuz bir görünüme sahip olmanı sağlar.

Makyajının uzun süre sabit kalmasını istiyorsan ve cildin için yoğun kapatıcılık istiyorsan daha kalın yapılı ve suya dayanıklı fondöten kullanmalısın. New Well Ultimate Cover Foundation , yoğun kapatıcılık özelliği ile bütün cilt kusurlarını örter. Ürünü, gece makyajı ve düğün makyajı gibi ağır makyajlarda rahatlıkla kullanabilirsin. Suya dayanıklı fondötenler, kalın yapılı olduğu için, bütün yüzüne minik noktalar halinde yaydıktan sonra nemli makyaj süngeri kullanarak tampon hareketlerinin yardımıyla uygulayabilir, doğal bir görünüm elde edebilirsin. En iyi kapatıcı fondoten olarak New Well Ultimate Cover Foundation'ı farklı makyajlar için tercih edebilirsin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.