Pudra - Powder

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Pudra Ne İşe Yarar?

Kozmetik uzmanları, cilde zarar vermeden kusurları kapatarak, olduğunuzdan daha iyi bir görünüme kavuşmanız için birçok ürün hizmete sunar. Bu ürünlerden bir tanesi de pudradır. Pudra, her makyaj çantasının olmazsa olmaz ürünüdür. Birçok pudra çeşidi vardır. Bunlar; sabitleyici pudra, renklendirici pudra, sıkıştırılmış pudra, toz pudra, transparan pudra ve HD pudra gibi isimler alır.

Peki, pudra ne işe yarar? Dediğinizde makyajın kalıcılığını arttırarak cildin parlamasının önüne geçen bir özellik taşıdığını görürsünüz. Ayrıca pudranın kapatıcılık özelliği bulunur. Pek çok cilt tipi tek başına pudra kullanmayı tercih edebilir. New Well, kaliteli ve uygun fiyatlarla ürünlerini satışa çıkartır. Cilt güzelliğinizi oraya çıkaracak New Well pudra çeşitleri kalitesi ile adından söz ettirir.

Pudra Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Pudra alırken bilmeniz gereken ilk husus cilt tipinizin nasıl olduğudur. Pudrayı genellikle yağlı ciltler kullanır. Fakat kuru ciltlere göre üretilen pudra çeşitleri de mevcuttur. Cilt tipinize uygun ürünü satın alırken, ürünün içeriğine de bakmanız gerekir. Bazı pudra çeşitleri içinde mineral barındırır. Mineral pudralar sayesinde cildinize zarar vermeden kusurlarınızı gizleyebilirsiniz. Cildinizin tonunu bilmeniz de oldukça önemlidir.

Ten renginizden açık ya da koyu renkte pudra seçerseniz yapay bir görünüm ortaya çıkar. Pudra ile cilt kusurlarınızı kapatmak isterseniz, kompakt pudra ürünlerini kullanmalısınız. Kompakt pudra tek başına da kullanılabilen bir üründür. Makyajı sabitlemek ve mat görünüm elde etmek istiyorsanız sabitleyici pudra tercih etmeniz doğru olur.

En İyi Pudra ve Pudra Fırçası Önerileri

New Well pudraların birçok çeşidi vardır. Bunların arasında; porselen makyaj için kremsi yapıda ya da beyazlatıcı özellik gösteren çeşitler ilgi çeker. Eğer cildinizde mat ve mermerimsi bir görünüm elde etmek isterseniz, Porcelain Make-up Powder isimli ürünü tercih etmeniz gerekir. Hem kapatıcılık hem de kremsi bir yapı elde etmek için ise Handmade Powder isimli ürünlere göz atabilirsiniz.

Eğer beyazlatıcı etki istiyorsanız Derma Whitening isimli ürünler arasından seçim yaparak, tarzınızı ortaya çıkartabilirsiniz. Pudrayı uygularken pudra fırçası kullanmanız önerilir. New Well pudra fırçaları hem tasarım hem de kıl yapısı ile her ihtiyaca uygundur. Profesyonel pudra fırçası seçeneklerine göz atarak makyajınıza güzel bir dokunuş sağlayabilirsiniz.

New Well Pudra Fiyatları Nelerdir?

Cildinize uygulayacağınız her ürün hem sağlık hem de güzellik için oldukça önemlidir. Bu nedenle seçeceğiniz ürünlerin içeriğini iyi bilmeniz gerekir. 35 yılı aşkın tecrübesiyle New Well, ürünlerini çeşitli testlerden geçirerek satışa sunar.

Fakat yapılan hiçbir testi hayvanlar üzerinde yapmaması, New Well’in en iyi pudra markaları arasında yer almasına olanak sağlar. New Well pudra fiyatları ise değişiklik gösterir. Genel olarak ekonomik fiyatlı olan pudralar, kaliteye ekonomik bütçe ile sahip olmak isteyen kişilere hitap eder.

Sabitleyici Pudra Nasıl Olmalı?

Sabitleyici pudranın çizgilere dolmaması son derece önemlidir. Makyajın ortaya çıkardığı yağlı ve parlak etkisi matlaştıran sabitleyici pudranın kalıcılığı arttırması da gerekir. Ayrıca ciltte sağlıklı bir görünüm ortaya çıkması için sabitleyici pudra seçimi doğru yapılmalıdır. New Well sabitleyici pudra çeşitleri ihtiyaçlarınıza cevap verirken, cildinizin canlılığını da korur.

Toz Pudra ve Kapatıcı Pudra Önerileri

Toz pudra çeşitleri en sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Cildiniz yağlı ise; New Well Compact Powder size uygun bir tercihtir. Cilt kusurlarınızı kapatırken tozutma yapmayan yapıya sahip olması ürünün en sevilen özellikleri arasında yer alır.

Kapatıcı pudra ihtiyacınız varsa ve fondötene gerek duymak istemiyorsanız; Porcelain Make-Up Powder tercihinide bulunabilirsiniz. Ayrıca yanaklarınıza renk katmak isterseniz New Well allık çeşitlerine göz atabilirsiniz.

En İyi Pudra Markası New Well

Cildin, ideal forma ulaşabilmesi için temiz ve sağlıklı görünmesi gerekir. Fakat beslenme alışkanlıklarından çevre koşullarına kadar birçok etken, cildin kalitesinin bozulmasına yol açar. New Well, kaliteli ürünleri ile adından sıkça söz ettirir. En iyi pudra markası olması sayesinde kadınların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Pudrayı uygularken; pudra fırçası ya da pudra süngeri kullanmanız kusursuz görünüm elde etmenizi sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.