Ürün Özellikleri

Mattifying Makyaj Bazı 

Makyaj bazı, makyaj öncesinde cildine sürmen gereken koruyucu bir üründür. Likit yapıda olan New Well Mattifying Makyaj Bazı, özellikle gün içinde makyajının akma ve cildinin parlama riskine karşı bir çözüm yolu olarak tercih edebilirsin. Matlaştırıcı özellikteki New Well makyaj bazıyla sivilce ve yağlanma sorunlarına çözüm bulabilirsin. Böylece ince çizgilerin görünürlüğünü azaltırsın.

Yüz makyajın için cildin temizken ve fondötenden önce baz uygulamalısın. Ancak seçim yaparken cildinin tipini de bilmelisin. Yağlı, karma ve normal ciltler için özel olarak üretilen ürünler arasından kendi cilt tipine en uygun olanı seçerek makyajına başlayabilirsin. Yağlı bir cilde sahip olanların matlaştırıcı baz kullanması gerekir. Bu cilt tipinde makyaj, gün içinde akabilir veya ciltte parlamalara neden olabilir. Bu durumu önlemek için New Well Mattifying Makyaj Bazı kullanmalısın. Böylece gözeneklerin görünümü azalacak ve makyajın tenine daha kolay uyum sağlayacaktır. Gün sonuna kadar taze bir makyajın hayalini kuruyorsan tüm dermatolojik testlerden başarıyla geçen New Well Mattifying Makyaj Bazı ürününü güvenle kullanabilirsin. Kadifemsi bir yumuşaklık için sen de kapatıcını kullanmadan önce New Well Mattifying Makyaj Bazı'nı sürmeyi dene, 5 dakika bekle ve farkı hemen hisset!

MAKYAJ BAZI KULLANMANIN FAYDALARI

Makyaja başlamadan  önce kullanılan bir makyaj bazı, hassas bir ciltte kızarıklığı azaltabilir, nemlendirebilir, geniş gözenekleri azaltabilir, cildine parlaklık ve ışıltı katabilir, fondöten uygulamasını kolaylaştırabilir, cildi matlaştırabilir ve yağı kontrol edebilir. Makyaj bazının en büyük bir avantajı, fondötenin daha uzun ömürlü olmasını sağlamasıdır... Sana kalıcı ve mükemmel bir cilt sunar. Dolayısıyla, güzelliğinin neye ihtiyacı olursa olsun, NEWWELL cildin için en uygun makyaj bazına sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Capryc/Caprylic Triglyceride, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Mica, Phenoxyethanol, Caprylic Glycol, Decylene Glycol.
Yorumlar (9)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.