Moda alarmı! “Grafik Eyeliner” ile etkileyici bakışlar!

22 Ekim 2022
Moda alarmı! “Grafik Eyeliner” ile etkileyici bakışlar!

Moda alarmı! “Grafik Eyeliner” ile etkileyici bakışlar!

Grafik eyeliner ismini son zamanlarda sıklıkla duyuyoruz. Genel olarak baktığımızda farklı çizgi stilleriyle gözleri çok daha etkileyici kılan eyeliner’ları kullanmayı hepimiz seviyoruz. Aynı zamanda bu ürünün uygulama anlamında birçok farklı çeşidi bulunuyor. Grafik eyeliner ise bu çeşitlerden bir tanesi diyebiliriz. Peki grafik eyeliner nasıl çekilir? Göz kalemi ya da far kullanılarak bir stil denenebilir mi? Hepsini sizler için detaylı olarak ele aldık!

Ters eyeliner’lar, incecik çekilen klasik çizgiler ve çok daha fazlasını farklı stillerde keşfediyoruz. Çünkü eyeliner’ın büyüleyici etkisine bayılıyoruz. Sade makyajı dahi saniyeler içerisinde çok daha vurgulu hale getirebilir. Bunun dışında düşük göz kapaklarını yukarı kaldırma ve göz rengini belirginleştirme gibi oldukça spesifik özellikleri bulunuyor. Bu nedenle de makyaj çantalarının vazgeçilmezi oluyor. Özellikle siyah ve kahverengi tonları, eyeliner da sevilen renkler içerisinde yer alıyor. Son zamanlarda birçok makyaj artistinin uyguladığı ve bazı influencer’ların da tavsiye ettiği grafik liner stili de severek kullanılmaya başlandı. Peki grafik eyeliner ya da diğer bir deyiş ile grafik liner nasıl çekilir? 

Grafik eyeliner nasıl çekilir?

Grafik eyeliner çekmek için birçok farklı yönteme sahipsiniz. Dilerseniz kalem jel yapıda bir ürün kullanılabilir, dilerseniz farla uygulama yapabilirsiniz. Jel kalem ile uygulama yapmak için öncelikle kalıcı ve dağılmayan bir ürün tercih etmelisiniz. Çünkü çizgileri göz pınarlarına da çekeceğiniz için kolay akmıyor olması son derece mühim. Bu trendde grafiksel çizgiler ön planda. Yani klasik düz eyeliner kuyrukları yerini daha büyük ve şekilli çizgilere bırakıyor diyebiliriz. Aynı zamanda grafik liner tekniği, gözlerin katlanma bölgesinin üzerine de uygulanıyor. Yani istediğiniz çizgi stilini kendiniz oluşturabilirsiniz. 

Eğer göz kapağınız düşükse mutlaka siren uygulama yapmalısınız. Yani eyeliner’ı göz pınarlarını çizerek kullanmalısınız. Kuyruk kısmının içinde doldurmak zorunda da değilsiniz! İkonik boş çizgiler son zamanların en iyi tekniklerinin içinde! Buna ek olarak çizgisel olarak belirlediğiniz eyeliner’in içini renkli bir kalem ya da far ile de doldurabilirsiniz. Harika bir grafik liner çıkaracağınıza eminiz!

Farını göz kapağına uyguladıktan sonra eyeliner’ı elinize alıp, kirpik diplerinden başlayarak ince bir eyeliner çekmelisiniz. Bu adımda eyeliner kuyruğunu uzun tutmanız etkili olacak. Bir sonraki adımda ise eyeliner kuyruğunun ucundan başlayarak göz pınarına doğru inen, ince bir yay çizgisi çekmelisiniz. İşte grafik liner uygulamanız bu kadar kolay. Hatta yay çizgisi sonrasında gözlerinizin katlanma çizgisine bir şerit daha uygulayabilirsiniz. Peki bu eyeliner modelini hangi ürün ile kullanabilirsiniz?

Grafik Liner için New Well eyeliner pen!

Eyeliner pen, kalem şeklindeki yapısıyla grafik çizgilerini çok daha belirgin hale getirir. Fakat tek seferde doğru çizgiyi oluşturmakta zorlanacağınızı düşünüyorsanız bir göz kalemiyle çizgiyi oluşturabilir ve üzerinden New Well kalem eyeliner ile geçebilirsiniz. Kalem eyeliner yaygın şekilde kullanılan seçeneklerden biridir. Kolay kullanımı ile birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Çizgilerim net ve baskın olsun istiyorsanız mutlaka makyaj çantanıza dahil etmelisiniz. Ürünü kullanırken gözlerinizi sağa ya da sola çektirmeden direkt aynaya bakarak sürmeniz en iyi etkiyi almanızı sağlayacak. Birbirinden farklı grafik eyeliner çekmek istiyorum ve uygun fiyatlı profesyonel ürünlere ihtiyacım var diyorsanız newwell.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Grafik eyeliner ile dikkat çekici bakışlara sahip olun! Peki grafik eyeliner nasıl çekilir? Hangi eyeliner çeşidi kullanılmalı?

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.