-%50 Yeni
Ürün Kodu : 1103

New Well Lifting Water Resistant Mascara

149,90 TL
299,80 TL
Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri

New Well Lifting Water Resistant Mascara

Dolgun kirpiklere ve dikkat çekici bakışlara sahip olmak istiyorsan Volume & Waterproof maskara tam göre.
Neden mi? Uzun ve kısa boyuttaki kıllar kullanılarak dizayn edilen fırçası, en küçük kirpikleri bile kavrayarak eşit oranda uzamasına ve hacim kazanmasına yardımcı olur. Ürünü kolay bir biçimde uygulamanı sağlar. Topaklanmayan yapısıyla makyajına pratik ve rahatça son noktayı koyabilirsin.

Kirpiklerini güzelleştirirken korumak senin de hakkın. Mascara - Volume & Waterproof kirpik dostu formülüyle bir çok etkiyi bir arada sunmakta. İçeriğindeki özler sayesinde kirpiklerine sadece hacim vermekle kalmaz aynı zamanda da besler. Octyldodecanol, daha sağlıklı bir görünüm kazandırır. Glyceryl Stearate, nem kaybını önlerken kirpiklerini onarıp besler. Propylene Glycol ise maskaranın emilimini arttıran bir etki verir.

Sınırlarını zorlayıp kirpiklerinin gücünü artırmak istersen maskarayı doğru uygulamalısın. Böylece dipten uca doğru yapacağın uygulamanın ne denli başarılı olduğunu ilk kullanımda fark edebilirsin. İyi bir sonuç elde etmek için ürünü iki kat uygula. Merak etme, iki kat uygulamalarda da pürüzsüz görüntüyü kaybetmeyeceksin. Fonksiyonel fırçası kirpikleri tabaka biçiminde sardığı için her bir kirpik mükemmel bir form ve hacim kazanacak.

Yoğun siyah ihtiyacını karşılayan Mascara - Volume & Waterproof, dermotolojik testlerden başarıyla geçmiştir. Suya dayanıklıdır. Böylece dağılmaz, akmaz ve uzun süre maskaranı yenileme ihtiyacı duymazsın.

Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.