Ürün Kodu : 1127

New Well Makeover Waterproof 24 Hour Eyeliner Pencil

109,90 TL
219,80 TL
Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri
New Well Makeover Waterproof 24 Hour Eyeliner Pencil

Kolay uygulanan Eyeliner Pen, kalıcı formülüyle gün boyunca makyajının ilk andaki gibi görünmesini sağlar. İnce uçlu fırçası ile kolayca kullanabilir, küçük hamlelerle kusursuz eyeliner deneyimi yaşayabilirsin. Kolay kullanımı ve tekrar uygulama yapmayı gerektirmeyen kalıcılığı sayesinde hem gece hem de gündüz tazelenmiş bir makyaj hissini yaşarsın.

Eyeliner Pen, mat görünümüyle kusursuz bir siyahlık verir, tek bir hamlede kusursuz eyeliner çizgisi çekebilirsin. Kullanmadan önce çalkalayarak ürün bazının eşit dağılımını sağlamalısın. Göz kapağın gergin durumdayken öncelikle, kaşın alt kısmından kuyruk şeridi çekmelisin. Bu işlemden sonra göz pınarından başlayarak ince bir çizgi çekmeli ve bunu kuyruk şeridiyle birleştirmelisin. Kısa sürede gözlerin yoğun siyah bir renk kazanır. Kullanışlı fırçası, düzgün hatlar çizmen için ideal bir aparattır.

Kalıcılığı uzun süren ürünle kusursuz ve ultra yoğun siyah çizgilerle gün boyu tazelenmiş göz makyajı konforunu yaşayabilirsin. Kirpik diplerine, ince çizgilerle günlük makyaj için yumuşak bir uygulama yapabilirsin. Gece makyajında çizginin kalınlığını istediğin derecede artırarak gözlerini daha etkileyici ve çarpıcı hale getirebilirsin. İnce fırçayı makyajının bütünlüğünü bozmayacak şekilde kullanabilir, gözlerinin romantik ya da iddialı bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsin.

Özel formülündeki maddeler, gözlerinde hassasiyeti bulunan kişilere zarar vermez, bu yüzden ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Dermatolojik olarak test edilmiş olan New Well Handmade Dipliner, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Gözlerinin makyajda öne çıkmasını istiyorsan Eyeliner Pen'i kullanmalısın.
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.