New Well Mart Ayı Favorileri!

23 Mart 2022
New Well Mart Ayı Favorileri!

New Well Mart Ayı Favorileri!

New Well Kozmetik ürünlerinde Mart ayı favorilerini inceleme zamanı! Baharın yaklaşmakta olduğu bu dönemde makyaj çantanızdan eksik etmek istemeyeceğiniz birçok ürün var! Hepimiz makyajımızda profesyonel adımlar olmasını istiyoruz. Dokunuşları daha uzman şekilde yapabilmek adına doğru makyaj malzemelerini kullanıyor olmamız önemli. Kalıcılığı, pigment seviyesini ve etkiyi maksimuma ulaştıran kozmetik ürünler, çok daha iyi görünmemizi sağlıyor. Fondöten, maskara, allık, ruj gibi temel ürünlerin yanında makyajı sabit tutmayı kılan baz ve sabitleyici spreylerinde rolü fazlasıyla büyük. Bugün hep birlikte daha iyi görünüm elde etmenizi sağlayacak Mart ayı favorilerini inceleyeceğiz!

Bio-Herbal Bitkisel Maskara - 7in1

Bio-Herbal maskara, son dönemlerin çok sevilen maskara çeşitleri içerisinde yerini alıyor. Bu ürün, 7 bitkisel yağı bir arada barındırıyor. Dolayısı ile kirpiklerinizi beslerken çok daha hacimli ve siyah görünmelerini sağlıyor. Mart ayının çok satan favori ürünleri arasında bulunan Bio-Herbal bitkisel maskara, güçlü içeriği ile dikkat çekiyor. Silikon ve ince uçlu fırçası, kirpiklerinizi tek tek ayırarak uzatmanızı sağlıyor. Bazı maskara çeşitleri uygulama yaparken kirpiklerin birbirine yapışmasına sebep olabiliyor. Bu da seyrek ve az kirpik görünümüne yol açıyor. Bio-Herbal maskara, bu gibi problemleri tamamen ortadan kaldırıyor.

Bio-herbal maskaranın içeriğinde avokado yağı, tatlı badem yağı, macadamia yağı, argan yağı, kızıl yonca extractı, e vitamini ve keratin yer alıyor. New Well maskaradaki yağlar, vitaminler, proteinler ve extractlar ile kirpikleriniz için yoğun bir bakım sağlayabilirsiniz. Takma kirpik etkisi veren maskara ile kirpikleriniz hiç olmadığı kadar uzun ve gür!

New Well Kalem Eyeliner

Kalem eyeliner ürünlerinin pratikliği hiçbir şeyde yok! Mart Ayı favorilerinde yerini alan New Well Kalem Eyeliner, yoğun siyah yapısıyla gözlerinizi ön plana çıkarmanızı destekliyor. Kalem eyeliner, mat görünümüyle kusursuz bir siyahlık verirken tek bir hamlede kusursuz eyeliner çizgisi çekebilmenizi sağlıyor. Kullanmadan önce çalkalayarak ürün bazının eşit dağılımını yapmalısınız. Bu sayede her noktaya aynı boyutta ve yoğunlukta çizgi çekebilirsiniz. Tüm eyeliner çeşitlerinde gözü yukarı doğru germe işleminden kaçınmalısınız. Bunun yerine aynada tam karşıya hiza alarak çizginizi belirleyebilir ve birleştirerek uygulamayı kolayca bitirebilirsiniz.

Mattifying Makyaj Bazı

Yüzünüze herhangi bir ten ürünü kullanmadan önce makyaj bazı sürmeniz, gözenek görüntüsünü azaltır. Aynı zamanda fondötenin pürüzsüz görünmesini sağlar. Bu nedenle makyaj yaparken baz kullanmayı önemsemek gerekir. New Well Mattifying makyaj bazı, yağlı ciltlerin severek kullanacağı bir üründür. Mart ayı favorileri içinde bulunan bu ürün, cildin gün içerisinde parlamasını engeller. Likit yapıda olan New Well Mattifying Makyaj Bazını, özellikle gün içinde makyajınızın akma ve cildinizin parlama riskine karşı bir çözüm yolu olarak tercih edebilirsiniz. Matlaştırıcı özellikteki New Well makyaj bazıyla sivilce ve yağlanma sorunlarına çözüm bulabilirsiniz. Böylece ince çizgilerin görünürlüğünü azaltırsınız.

Saten Fondöten

Yüksek kapatıcılık özelliği taşımasından dolayı en derin cilt problemlerini bile kolayca kapatan Saten fondöten, SPF 30 koruma gücüne sahiptir. Mart ayı favorilerinin en sevilen ürünü olan fondöten, E vitaminine sahiptir. Cildinizin esnekliğini arttırır ve kırışıklıkları azaltır. Sarı ve pembe alt tonları ile tüm cilt renklerine uygun olan ürünün başka bir avantajı da kuru, karma ve hassas cilt tiplerine sahip kullanıcıların rahatça kullanabilmesidir.

Victoria Allık

Bahar yaklaşırken açık pembe tonlu güzel allıklara yer vermenin tam zamanı! New Well Handmade Blusher serisi, Victoria rengi ile Mart ayı favorilerindeki yerini aldı. Makyaj çantanızın da favori ürünü olması için sizde keşfedebilirsiniz!

Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.