-%50 Yeni
Ürün Kodu : 1104

New Well Volume & Length Mascara

149,90 TL
299,80 TL
Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri

New Well Volume & Length Mascara

Başarılı bir makyaj, nasıl ki ten makyajıyla başlamak durumundaysa; kusursuz hale dönüşmesi adına da mutlaka etkili bir göz makyajıyla noktalanmalıdır. Kusursuz göz makyajı, hacimli ve kıvrımlı kirpiklerle taçlandırılır. Peki hacimli ve kıvrımlı kirpiklere kavuşmak için ne yapmak gerekir dersin?Doğru bir kirpik makyajıyla göz makyajını taçlandırmak istiyorsan, öncelikle kirpiklerine ve isteklerine uygun, doğru bir maskara seçmen gerekiyor. Eğer sen de hacimli ve dolgun kirpiklere sahip olmak istiyorsan; yoğun ve farklı boyutlarda kıl fırçaya sahip olan Mascara - Volume, istediğin kirpiklere ulaşmak adına en ideal seçim olacaktır

Kusursuz makyajını daha da cazip hale getirmek için yoğun ve farklı boyutlarda kıl fırçasıyla, kirpiklerini kökten uca kadar yakalayan ve muhteşem kıvrımlarla, hacimli bir görüntü kazandıran Mascara - Volume, sana fazlasıyla yardımcı olacaktır. Göz kapaklarındaki tüm kirpikleri kökten uca yakalayabilen fırçası sayesinde sen de Mascara - Volume kullanarak kolayca kirpiklerini kıvırabilir ve göz makyajını taçlandırabilirsin. Üstelik kolayca dağılmayan dayanıklı yapısı sayesinde mükemmel gözüken kirpiklerin, gün boyu muhteşemliğini korumaya devam eder ve sen de bu sayede makyaj tazelemek zorunda kalmadan, mutlu bir şekilde gününe devam edebilirsin.

Eğer sen de Mascara - Volume kullanıyorsan, ufak yağmur damlalarından korkmana hiç gerek yok. Suya dayanıklı bir yapıya sahip olan Mascara - Volume sayesinde; ufak yağmurlar, hacimlendirdiğin kirpiklerin için sıkıntı olmaktan çıkar. Kıvrımlı ve hacimli kirpiklere sahip olmak için daha fazla bekleme! Sen de Mascara - Volume ile kolayca hallettiğin dayanıklı makyajın tadını çıkarmaya bak!

Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.