New Well’den tarzınıza uygun 3 aydınlatıcı ürün!

12 Aralık 2022
New Well’den tarzınıza uygun 3 aydınlatıcı ürün!

New Well’den tarzınıza uygun 3 aydınlatıcı ürün!

Cildimizi aydınlatmak ve doğal bir ışıltı katmak için aydınlatıcı kullanıyoruz. Açıkçası bu kozmetik ürüne hepimiz bayılıyoruz! Yüzümüzde doğru bölgeleri aydınlattığımızda, makyajımız profesyonel görünüyor ve oluşan parlaklık ise kendimizi günün yıldızı hissetmemizi sağlıyor. Bugün aydınlatıcıyı en iyi şekilde kullanabileceğiniz 3 ürünü sizler için sıraladık…

Daha canlı görünen, aydınlık etkisi ile yorgun görünümü geride bırakan highlighter çeşitleri makyaj çantamızın vazgeçilmezleri içinde yer alıyor. Elmacık kemiklerinin üzerine, şakak bölgesine, kaş kavisi altına, burun çizgisine ve dudak üzerine kullanılabilen bu ürün saniyeler içinde cildimize tazelik kazandırıyor. Tabii birçok kozmetik üründe olduğu gibi aydınlatıcı çeşitleri içinde de farklı seçenekler mevcut. Cilt yapınıza uygun ürünü seçerek sizde günün ve her anın doğal ışıltılı yıldızı olabilirsiniz! New Well aydınlatıcı ürünlerinden tarzınıza uyum sağlayacak 3 farklı ürünü aşağıda sıraladık. Hadi birlikte inceleyelim…

Porselen Makyaj Aydınlatıcı

İlk ürünümüzün tam ismi “Porcelain Make-up Highlighter - NW13” olarak geçiyor.  Toz yapıdaki bu aydınlatıcının 3 farklı rengi mevcut. Cilt dostu yapısı ile uzun süre kalıcılık elde etmenize yardımcı. Highlighter, canlı ve çekici görünmenizi sağlar. New Well Porcelain Make-up Highlighter - NW13 yüzünüzü ışıl ışıl yapar. Tüm makyajı daha belirgin hale getirir. Toz olmasına karşılık tozutma yapmaz v e pigment seviyesi üst düzeydedir. Karma ve yağlı bir cilde sahipseniz toz aydınlatıcı kullanmanız çok daha yararlı olacaktır. Aynalı ambalajı makyaj yaparken size yardımcı olur. Gün içinde çantanızda taşıyabileceğiniz boyutta minik bir ayna taşımak istiyorsanız New Well aydınlatıcıyı tercih edebilirsiniz. Bu ürünü küçük bir far fırçası yardımıyla göz pınarlarını aydınlatmak için de kullanabilirsiniz. Çok amaçlı ve pratiktir. Kolay kullanımı ve cilde verdiği parlaklıkla kadınların vazgeçemediği makyaj ürünü içinde yer alır. 

Kontür ve Highlighter Stick

Stick formdaki aydınlatıcılar son dönemde oldukça trend. Çünkü kremsi yapıda bulunmalı ciltte kolayca emilmeyi sağlıyor. Yapay görünmüyor ve gün içinde dağılıp gitmiyor. New Well, cildinizde doğru bölgeleri gölgelendirip doğru bölgeleri aydınlattığınızda çok profesyonel sonuçlar alacağınızı iyi biliyor. Bu nedenle sizler için 2’si 1 arada mükemmel stick ürününü sunuyor. 

Merdivenli yapıya sahip New Well kontür ve aydınlatıcı stick 2 rengi ile farklı cilt renklerine uyum sağlıyor. Uygulaması oldukça kolay..Bütün gün kalıcı olması ve akmaması sayesinde cildinizle bütünleşir, doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar. Bir tarafında contour stick, bir tarafında highlighter stick bulunduğu için kullanımı oldukça pratiktir. Contour & Highlighter Stick sayesinde yüzünüzü yeniden yaratmak için ayrı ayrı makyaj malzemesi taşıma derdinden kurtulabilirsiniz.

Derma Likit Aydınlatıcı

Derma Liquid Highlighter; kremsi ve ince dokusu ile kolayca uygulanır.  Yüzünüze aydınlık ve sağlıklı bir parlak görünüm verir. Yüzünüzde aydınlatmak, ışıltı katmak ve parlaklık vermek istediğiniz bölgeye fırça ile uygulayınız ve parmak uçlarınızla dağıtınız. Kaş kemiği, elmacık kemiklerinin üstü, çene, burun üst kemiği, dudak kıvrım gibi yüzün yüksek noktalarına istediğiniz yoğunlukta uygulayabilirsiniz. Fırçalı yapısı ellerinizi kirletmeden rahatça kullanmanızı sağlar. 2 farklı renk tonu mevcuttu. Light ve Dark tonları farklı cilt tonlarına hitap eder. Sizde kendi cildinize uygun rengi seçebilir ve uygulayabilirsiniz. 

Aydınlatıcı çeşitlerinden 3 farklı ürünü değerlendirdik. Toz aydınlatıcı, stick aydınlatıcı ve likit aydınlatıcı türlerinden sizin tarzınıza uyan hangisi? Favori ürününüzü kolayca seçerek sipariş verebilirsiniz. Yeni ürünler keşfetmek ve farklı highlighter türlerini denemek için indirim fırsatlarını kaçırmayın!

Herkesin favori bir aydınlatıcı ürünü var! Peki sizin tarzınızı yansıtan hangisi? Bu 3 farklı aydınlatıcı ürünü keşfedin ve tarafınızı belirleyin...

 

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.