Porselen Makyaj Pudrası: Transparan Pudra Önerileri

19 Temmuz 2021
Porselen Makyaj Pudrası: Transparan Pudra Önerileri

Porselen Makyaj Pudrası: Transparan Pudra Önerileri

Porselen makyaj pudrası diğer bir ismi ile transparan pudra ürünleri, makyajın olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkıyor. Porselen makyaj ile mükemmel bir görünüm elde etmek istiyorsanız sizde makyaj pudrasına çantanızda yer verebilirsiniz!

Transparan pudra, ten makyajında sabitleyici bir göreve sahiptir. Göz altındaki koyu görünümü kapatıcı ile yok ettiğinizde ya da yüzünüze kontür işlemi sağladığınızda transparan pudra kullanarak tüm işlemlerinizi sabitleyebilirsiniz. Eğer yağlı bir cilde sahipseniz bu ürünü çok seveceksiniz. Çünkü transparan özellikteki pudra çeşidi ciltteki fazla yağı yok eder ve parlama oluşumunu engeller. Böylece özenerek yaptığınız makyajınız sıcak – terleme ya da cilt yağlanması nedeni ile deforme olmaz.

Transparan pudra nasıl uygulanır?

Bu pudranın kullanımı son derece pratiktir. Eğer toz transparan pudra kullanıyorsanız bir pudra fırçasından yardım almanız gerekir. Fırçayı toz pudra içerisinde gezdirin ve fazla ürünü silkeleyin. Ardından cildinizde parlama yaratabilecek bölgelere uygulayın. Özellikle yağlı cilde sahip kişiler alın, şakaklar ve yanak üzerine uygulama yapmaya özen göstermelidir.

Toz pudra yerine kompact pudra kullanmayı tercih ediyorsanız sünger ile uygulama yapmak daha kolay olacaktır. Süngeri pudra üzerinde gezdirin ve cildinize kolayca uygulayın.

Transparan pudra ne işe yarar?

Bu ürün yüzünüzü pürüzsüz ve mat göstermeye yardımcıdır. Matlık etkisi ile ciltteki fazla yağ yok olur. Bu ürünü makyaj çantanızda taşıyarak ihtiyaç duyduğunuz anda işlemi yenileyebilirsiniz. Göz altına uyguladığınız kapatıcı sonrasında çizgilere dolan ürünleri hiçbirinizin sevmediğini çok iyi biliyoruz. Transparan pudra bu problemi de yok etmek adına etkili sonuçlar sunuyor. Kapatıcı sonrasında transparan pudrayı tüm göz altınıza uygulayın ve bu bölgeyi sabitleyin. Bu sayede çizgilere dolma yapmayacağını siz de fark edeceksiniz!

Yağlı görünümü azaltan transparan pudra, kuru ciltler için de son derece etkilidir. Neden mi? Aydınlatıcı etkili ve ışıltılı transparan pudra seçenekleri ile ten ürününün donuk ve mat durmasını önleyebilir ve yüzünüze anında aydınlık sağlayabilirsiniz.

Transparan pudra kullanım alanları nelerdir?

Bu ürün, sanılanın aksine yalnızca makyajı sabitlemek için kullanılmaz. Aynı zamanda ruj renginizi mat hale getirmek için de transparan pudra kullanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler son derece basit. Rujunuzu sürdükten sonra dudaklarınıza bir peçete yerleştirin ve peçete üzerinden dudaklarınıza pudrayı uygulayın. Ruj renginiz bu işlem ile mat görünüme kavuşacaktır.

Transparan pudra doğru bölgelere aydınlık kazandırır ve makyajın yenilenmesini sağlar. Göz altı, T bölgesi ve çene üzerine bir miktar ürün uygulayarak çok daha tazelenmiş görünebilirsiniz.

 

 

En iyi transparan pudra önerileri

En iyi transparan pudra önerileri için New Well ürünlerini inceleyebilirsiniz. Kusursuz bir makyajın tamamlayıcısı olan transparan pudralar, artık makyaj severlerin olmazsa olmazı.  Sadece profesyonel makyaj sanatçılarının değil, herkesin makyaj çantasında olması gereken bir üründür. Kontür yapmak, cildin görünümünü düzeltmek ve makyaj sabitlemek gibi amaçlarla kullanılabilen transparan pudralardan bir tane edinmelisiniz. New Well ürünleri ile profesyonel transparan pudra ürünlerini uygun fiyatlarla satın almanın keyfini çıkarın.

New Well transparan pudra ile yüzünüze kontür uygulaması  yaparak profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Yüzünüzün aydınlık kalmasını istediğiniz bölgeye, süngerle bolca pudrayı uyguladıktan sonra 5 dakika bekleyin. Ardından pudranın fazlasını fırça yardımıyla silin. Bu yöntemle, doğal bir şekilde kontürleme işlemi yapmış olacaksınız. Light ve medium seçeneklerinden kendi ten renginize uygun olanı kullanabilirsiniz.

Derma transparent powder ürününü incelemek için Makyaj kategorisi içerisindeki Transparan pudra sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

TRANSPARAN POWDER ÜRÜNÜMÜZE GÖZ ATIN!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.