Ürün Özellikleri

Prebiyotik Serum, içerisindeki özel aktifler kolajen ve vegan hyaluronik asit sayesinde cildin yenilenmesini sağlar. Günlük kullanım için uygun olarak nemlendirici serum, cildinin canlı ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Sende tüm cilt tipleri için uygun olan ve onarıcı etkisiyle mükemmel bir görünüm elde etmeni sağlayan prebiyotik serumu keşfet!

Cildiniz birçok farklı sebep ile cansız ve solgun görünmeye başlamış olabilir. Aynı zamanda mevsim değişiklikleri ciltte kurumayı da beraberinde getirebilir. Hem cilt temizliği hem de makyaj öncesi tercih edebileceğin prebiyotikli cilt serumları, onarıcı etkiyle yenilenmeni sağlar. Böylece her zaman neme doygun, yumuşacık bir yüze sahip olursun. Eğer hassas bir cilde sahipsen  prebiyotik serum en iyi yardımcın olacak! Cilt bariyerini güçlendirirken ışıltılı ve canlı görünmenin keyfini çıkar.

Kullanım Şekli: Tüm cilt tiplerine uygundur. Kullanmak istediğin bölgeyi temizledikten sonra eline bir miktar krem alıp dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsin. Günlük kullanım için uygundur.

UYARILAR: Harici kullanım içindir. Isı ve ışıktan koruyun. Ürünü kullanmadan önce alerji testi yapın. Oda sıcaklığında (25°C) saklayın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edin.

Alerji Testi: Ürünü kullanmadan önce kolun üst kısmındaki bir bölgeye ürünü uygulayın ve 15-20 dakika bekleyin. Herhangi bir reaksiyon görülürse ürünü kullanmayı bırakın.

Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.