Ürün Özellikleri

Prebiotic Micellar-Makyaj Temizleme Suyu 400ML

Prebiyotik ile zenginleştirilmişformulü gözeneklere derinlemesine nufüz ederek cildi kir, yağ ve makyaj kalıntılarından arındırır ve cildinizi kurutmadan temizler. İçeriğindeki B5 Vitamini ve Hyalüronik Asit sayesinde cildinizin nem dengesini koruyarak ciltteki yağın dengelenmesini destekler.Derinlemesine temizlenmiş cilt sağlıklı, ferah, yumuşak ve canlı bir görünüm kazanır.Hafif dokusu ve hoş kokusuyla cildinizde bıraktığı ferahlık hissi kullanımı keyiflendirir.

Kullanım Şekli:Cildinizi temizledikten sonra kuru bir cilde bir parça pamuk yardımıyla yüz ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Prebiyotik Serum, içerisindeki özel aktifler kolajen ve vegan hyaluronik asit sayesinde cildin yenilenmesini sağlar. Günlük kullanım için uygun olarak nemlendirici serum, cildinin canlı ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Sende tüm cilt tipleri için uygun olan ve onarıcı etkisiyle mükemmel bir görünüm elde etmeni sağlayan prebiyotik serumu keşfet!

Cildiniz birçok farklı sebep ile cansız ve solgun görünmeye başlamış olabilir. Aynı zamanda mevsim değişiklikleri ciltte kurumayı da beraberinde getirebilir. Hem cilt temizliği hem de makyaj öncesi tercih edebileceğin prebiyotikli cilt serumları, onarıcı etkiyle yenilenmeni sağlar. Böylece her zaman neme doygun, yumuşacık bir yüze sahip olursun. Eğer hassas bir cilde sahipsen  prebiyotik serum en iyi yardımcın olacak! Cilt bariyerini güçlendirirken ışıltılı ve canlı görünmenin keyfini çıkar.

Kullanım Şekli: Tüm cilt tiplerine uygundur. Kullanmak istediğin bölgeyi temizledikten sonra eline bir miktar krem alıp dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsin. Günlük kullanım için uygundur.

Prebiyotik Bakım Kremi, içerisindeki özel aktifler kolajen ve vegan hyaluronik asit sayesinde cildin yenilenmesini sağlar. Günlük kullanım için uygun olarak nemlendirici krem, cildinin canlı ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Sende tüm cilt tipleri için uygun olan ve onarıcı etkisiyle mükemmel bir görünüm elde etmeni sağlayan prebiyotik bakım kremini keşfet!

Cildiniz birçok farklı sebep ile cansız ve solgun görünmeye başlamış olabilir. Aynı zamanda mevsim değişiklikleri ciltte kurumayı da beraberinde getirebilir. Hem cilt temizliği hem de makyaj öncesi tercih edebileceğin prebiyotikli cilt kremleri, onarıcı etkiyle yenilenmeni sağlar. Böylece her zaman neme doygun, yumuşacık bir yüze sahip olursun. Eğer hassas bir cilde sahipsen  prebiyotik bakım kremi en iyi yardımcın olacak! Cilt bariyerini güçlendirirken ışıltılı ve canlı görünmenin keyfini çıkar.

Kullanım Şekli: Tüm cilt tiplerine uygundur. Kullanmak istediğin bölgeyi temizledikten sonra eline bir miktar krem alıp dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsin. Günlük kullanım için uygundur.

Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.