Ürün Özellikleri
Dipliner – Prof.

Dipliner kullanarak gözlerinin daha çekici görünmesini sağlayabilirsin. Kusursuz bir makyajın en önemli aşaması şüphesiz gözlerdir. Gözlerine nostaljik veya modern bir görünüm vermek için Dipliner - Prof. kullanabilirsin. Ürünün en önemli avantajı kolay sürülür olmasıdır. Keçe formlu ve likit yapıdaki dipliner, kirpik diplerine doğru şekilde uygulandığında makyajın önemli bir kısmı tamamlanmış olur. Gün boyu kalıcı makyaj ve parlak görünüm için NW dipliner rahatlığını tercih edebilirsin.

Göz makyajını yaptıktan sonra diplinerı rimelden önce kullanman gerekir. Dipliner - Prof. kullanmaya başlamadan önce kutusunu birkaç kez çalkalamalısın. Yeterince karıştıktan sonra fırçasını çıkartıp göz pınarından başlayarak dışa doğru sürebilirsin. Dilersen alt ve üst kirpik diplerine de uygulayabilirsin. Eğer tüm şerit boyunca dipliner çekmek istemiyorsan üst göz kapağının ortasından dışa doğru küçük bir kuyruk çizmek yeterlidir. Göz aralığın açıksa fırçayı göz pınarlarından başlatman daha doğru olur. Açıklık yoksa fırçayı daha geriden başlatmalısın ki gözlerin olduğundan daha büyük görünsün. İri ve büyük gözlere sahipsen kalın bir çizim yapabilirsin. Ancak küçük ve dar bir göz kapağına sahipsen ince bir şerit çekmen en doğrusudur. Etkileyici bakışlar için mutlaka göz şekline uygun bir işlem yapmalısın.

Dipliner, kullanım kolaylığı nedeniyle göz makyajı için en çok ihtiyacın olacak ürünlerden biridir. Tek başına bile etkileyici bakışların sebebi olan Dipliner - Prof. ile kusursuz bir makyaja imza atmak için hemen ürünü incelemeye başlayabilirsin.
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler

Aqua, Cl77499, Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Oleth-20, Xanthan Gum, Magnesium Aluminium Silicate, Propylene Glycol, Triethanolamine, Laureth-21, Phenoxylethanol, Caprylyl Glycol, Decylene Gylcol.

Yorumlar (5)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.