Pudra İle Makyajınızı Gün Boyu Sabitleyin!

16 Mart 2021
Pudra İle Makyajınızı Gün Boyu Sabitleyin!

Pudra İle Makyajınızı Gün Boyu Sabitleyin!

Pudra kullanarak hem kontür uygulamanızı daha belirgin hale getirebilir hem de makyajınızın gün boyu sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Sabitleyici pudralar, son dönemde kozmetik ürünleri içerisinde yoğun talep görüyor. Hem ten makyajına vurgu yapan hem de sabitleyici özelliği ile kalıcılığı maksimum seviyeye çıkaran pudra ürünü nasıl kullanılır?, Pudra ve pudra fırçası önerileri nelerdir?

Pudra ne işe yarar?

Pudra ürününün makyajda birçok farklı kullanım alanı vardır. Bazıları cilt kusurlarını kapatmak için ten rengine uyumlu fondöten kullanırken bazıları bu noktada pudradan yardım alır. Kremsi ya da toz yapıda pudralar cilt iyi nemlendirildiği ve baz uygulandığı sürece verimli olarak kullanılabilir. Diğer bir pudra çeşidi de sabitleyici pudralardır. Bu ürün göz altı, burun kenarları, yanak hatları üzerine uygulanmaktadır. Makyajın son adımında uygulanan sabitleyici pudra, o bölgede çizgilere dolma vb. sorunlar yaşanmamasını sağlar. Özellikle göz altına sürülen kapatıcı çoğu zaman göz çizgilerine dolmaya başlar. Bu da kötü bir görüntü yaratır. Göz altlarınıza uygulama sonrası sabitleyici pudra sürerek çizgilenme sorununu geride bırakabilirsiniz.

Pudra nasıl kullanılır?

Pudra kullanımı pratiktir. Ancak pudralar, çeşitleri olan makyaj malzemeleri olduğu için farklı şekillerde uygulanabilmektedir. Tüm yüzünüze kapatıcı özellikte bir pudra uyguluyorsanız ince pudra süngerlerini kullanabilirsiniz. Bir miktar ürünü süngere alarak tüm yüzünüze eşit şekilde dağıtmanız gerekiyor. Krem pudra kullanıyorsanız makyaj süngerinden yardım alabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz sabitleyici pudrayı kullanarak makyajınızı daha kalıcı hale getirmek istiyorsanız bir pudra fırçası ya da köşeli makyaj süngerlerini değerlendirebilirsiniz.

Sabitleyici pudra nedir?

Sabitleyici pudra, özellikle şakak ve elmacık kemiklerinde belirgin değişimler yaratmanızı sağlar. Kontür ile elmacık kemiklerinizi belirginleştirdikten sonra beyaz sabitleyici pudra ile kontür hattının üzerine bir çizgi çekebilir ve yüz hatlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Uygulama sonrası fazla pudrayı biz pudra fırçası ile hafifletebilirsiniz.

Sıcak havalarda ya da yağlı ciltlerde makyajın deforme olması çoğu zaman rahatsız edicidir. Özenle yapılan makyaj, kısa süre sonra dağılıp bozulabilir. Sabitleyici pudra makyajı uzun süre korur. Siz de mutlaka makyaj çantanıza teninize uygun bir ürün dahil etmelisiniz!

Pudra ve pudra fırçası önerileri

Pudra için önerilere ihtiyaç duyuyorsanız ve kalıcılığı arttırmayı istiyorsanız New Well ürünlerini inceleyebilirsiniz. New Well pudra çeşitleri hem içerik hem de ürün kalitesi olarak son derece başarılı bir marka. Sabitleyici pudra, transparan pudra ve diğer tüm ürünler için newwell.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Toz pudra ve bronzer nasıl kullanılır?

Toz pudra yukarı belirttiğimiz şekilde köşeli bir makyaj süngeri ile kullanılır. Süngerin köşeli alanına bir miktar ürün alıp göz altına ve elmacık kemiklerinin dış köşelerine uygulayabilirsiniz. Bronzer, yüzü ısıtmak ve boyut kazandırmak için kullanılan bir makyaj malzemesidir. Elmacık kemiklerinin hemen altına, burun hatlarına ve şakak bölgesine uygulanmaktadır. Uygulama sonrası yüzünüzün hatları daha keskin ve ön planda olur. Bronzer, makyajın ifade şeklini değiştirir. Yüzünüzü ısıtarak daha canlı ve dinamik görünmesini sağlar.

New Well pudra fiyatları nelerdir?

New Well pudra çeşitleri için fiyat seçenekleri de farklılık göstermektedir. Size uygun pudra çeşidini belirledikten sonra uygun fiyatlı ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli ürünleri de inceleyerek makyaj çantanızın eksiklerini tamamlayabilirsiniz. Profesyonel kozmetik ürünlerini ulaşılabilir fiyatlar ile sunan New Well, kaliteli içeriklere sahip ürünleri ile büyük rağbet görüyor. Sabitleyici pudra, göz makyajı ürünleri ve daha fazlası için web sitesini takip edebilirsiniz.

PROFESSIONAL MAKE-UP PUDRALARIMIZA GÖZ ATIN!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.