Saç açıcı sprey ile güneşlenirken ışıltı kazan!

29 Ağustos 2022
Saç açıcı sprey ile güneşlenirken ışıltı kazan!

Saç açıcı sprey ile güneşlenirken ışıltı kazan!

Saç açıcı sprey, saçları boya kullanmadan doğal bir şekilde açmanızı sağlar. Son dönemde doğal ve fresh görünümün önem kazanması ve saçlarda ışıltının dikkat çekmesiyle saç açıcı spreyler trend haline gelmiştir. Bu spreyler ısı ile aktive oldukları için saç kurutma makinesi ya da güneş etkisiyle açma işlemini gerçekleştirir. Peki saç açıcı ürünler nasıl kullanılır? Ne sıklıkla ilme yenilenmelidir? Bu yeni trend ürün ile ilgili tüm detayları sizler için yazdık!

Güneşin bizi ısıtan doğal enerjisini ve yazın verdiği huzuru seviyoruz! Bizde yaz aylarının parlaklık ve ışıltısını kendimizde hissetmek istiyoruz. Saç açıcı spreyler ise tam da burada oyuna dahil oluyor. Bu ürün saçları yıpratmadan doğal bir yol ile açmanızı sağlıyor. Tabii renk açılma oranı uygulanan yoğunluğa göre farklılık gösteriyor. İlk etapta daha emin adımlar ile ilerlemek ve rengi belirlemek adına uygulama sonrası gözlem yapmanız daha doğru olacaktır. Eğer rengi daha fazla açmak istiyorsanız tekrar kullanabilirsiniz. Böylece aşamalı olarak istediğiniz rengi elde edebilirsiniz.

Saç açıcı sprey nasıl kullanılır?

Aslında ürünün kullanımı son derece basittir. Sprey şişedeki ürünü saçlarınızda açmak istediğiniz bölgeye sıkmanız gerekiyor. Bu ürünü yaz aylarında tatilde güneşlenirken kullanabilirsiniz. Ya da dışarıda olacağınız güneşli bir günde kullanabilirsiniz. Tabii her ürünün farklı kullanım koşulları bulunabilir. Bu nedenle ürünün kullanım talimatlarını dikkate alarak ilerlemeniz çok daha doğru olacaktır. Aynı zamanda ürün boyalı saça uygulanamıyor. Kullanırken bu detayı dikkate almanız gerekir.

New Well kozmetik ürünlerinde olduğu gibi saç bakımında da geniş ürün yelpazesine sahiptir. Saç açıcı ürünü kısa sürede istenilen etkiyi almanızı sağlar. New Well Papatya özlü saç açıcı sprey 220 ml, papatya ekstraktı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçın rengini hafifçe açarak, yazın güneşte açılmış doğal sarı bir görünüm verir. Doğal sarı ve açık kahverengi saça uygulandığı gibi aynı zamanda rengi açılmış saça da uygulanabilir. İçerisinde koruyucu bir madde bulunur. Saça yumuşaklık verir ve şekil vermeyi kolaylaştırır. Böylece sizde yıpranma ve solma problemi yaşamadan saçlarınızı açabilirsiniz.

Saç açıcı sprey kalıcı mıdır?

Saç açıcı sprey kalıcıdır. Etkisi uzun süre fark edilir. Tabii saç dipleri uzamaya başladığında açılan alanlarda yavaşça saç uçlarına doğru hareket edecektir. Bunun için eğer isterseniz belirli aralıklar ile saç diplerine yeniden uygulama yapabilirsiniz. Rengin fazla açık olduğunu düşündüğünüz zamanlarda mor şampuan ile destekleyebilirsiniz.

Saç açıcı sprey kaç dakika bekletilir? Sorusunun yanıtı ise bir süre içermez. Ürünü saçınıza sıktıktan sonra fön makinesi kullanabilir ya da güneşte bulunabilirsiniz. Ürün durulama gerektirmez. New Well saç açıcı sprey kullanım detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Kullanım: Tercihen yıkanmış saça uygulayın. Tüm saça veya saçın bir bölümüne uygulayabilirsiniz. Ürünü eşit bir şekilde yaymak için saçı tarayın. Güneşte veya saç kurutma makinesi ile saçınızı kurutun. İstenilen sonuç elde edilene kadar tekrarlayın. Daha sonraki uygulama için en az 2-3 gün beklemelisiniz.Uyarılar: Boyalı saça uygulamayın. Hidrojen Peroksit içerir. Gözle temasından kaçınınız. Gözle temas durumunda bol su ile yıkayın. Çocuklardan uzak tutunuz. Isıya, ateşe püskürtmeyin. Tahriş olmuş cilde uygulamayın.

Saç sarartıcı sprey ya da diğer bir değiş ile saç açıcı sprey doğal ışıltı yaratarak güneşin enerjisini saçlarınıza yansıtır. Büyük ve sonucunda ne olacağını tahmin edemeyeceğiniz değişimleri saçlarınıza uygulamak istemiyorsanız ve rengi kendiniz aşamalı olarak belirlemeyi hedefliyorsanız New Well sprey tam da size göre demektir!

Saç açıcı sprey nasıl kullanılır? Kalıcılığı nedir? New Well saç açıcı sprey ile doğal ışıltınızı yansıtın! Ürün detayları için tıklayın.

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.