Kadın ve Erkek Fön Suyu

Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Fön Suyu
Fön suyu, fön işlemi sırasında saçın zarar görmesini ve elektriklenmesini engelleyen saç bakım ürünüdür. Birçok kuaför saçı şekillendirmeden önce bu ürünü kullanır. Saçını yıkadıktan sonra saç kremi yerine bu ürünü tercih edebilirsin. Böylece farklı farklı ürünler kullanmak yerine tek bir üründen yararlanabilirsin.

Fön Suyu Nasıl Uygulanır?
Fön suyunu hem nemli hem de kuru saçta kullanabilirsin. Saçlarına şekil vermek için uygulayacaksan nemli saçına sıkıp durulamadan fön ya da kurutma makinesiyle saç şekillendirmenin diğer adımlara geçebilirsin. Saçlarına parlak ve canlı bir görünüm vermek istediğinde ise kuru saçlarına uygulayabilirsin.

Fön Suyu Kullanmanın Önemi Nedir?
Fön suyu saçlarındaki düğümlerin açılmasını ve taranmasını kolaylaştırır. Saçlarının nemli ve yumuşak olmasını sağlar. Kuru ve kırılgan saçları korur. Saçlarının kabarmasını engeller. Saçlarını besler ve canlı bir görünüm elde etmene yardımcı olur. Saçı yıpratan dış etkilerden korur. Ayrıca boyalı saçların, saç rengini uzun süre korumasını sağlar. Tüm bu nedenlerden dolayı; fön çektirmeden ya da saç şekillendirme aletlerini kullanmadan önce, saçlarını fön suyu ile ısılı işlemlerin zararlı etkilerinden korumayı başarabilirsin.

Fön Suyu Çeşitleri
Fön suları saçlarının farklı ihtiyaçları düşünülerek, saçını koruyan ve aynı zamanda saç bakımı yapan ürünler olarak geliştirildi. Klasik fön suyunun yanı sıra, keratinli, kolejenli, biotinli ve argan yağlı formülleri ile her ihtiyacın için bir seçenek mevcut. Saçlarını şekillendirirken onları korumak için fön suyu kullanman doğru bir tercihtir.

Fön Suyu
Klasik fön suyudur. Her saç tipi için kullanıma uygundur. Tüm ısı işlemleri öncesinde kullanarak saçlarını zararlı etkilerden koruyabilirsin.

Keratinli Fön Suyu
Özellikle boyalı saçlar için üretilen keratinli fön suyu çeşitleri, saça bakım yapar, rengini korumasını ve kolay taranmasını sağlar.

Kolejenli Fön Suyu
Kuru ve nemsiz saçlar için üretilen kolejenli fön suyu saçlarını ısılı işlemlerden korurken nemlendirir.

Biotinli Fön Suyu
Biotinli fön suyu özellikle hasar görmüş saçlar için üretilmiştir. Saçlarının kendini yenilemesine yardımcı olur.

Argan Yağlı Fön Suyu
Argan yağlı fön suyu kuru ve zarar görmüş saçların nem ihtiyacını karşılamak için piyasaya sunulmuştur. Saçları korurken yenilenmesini de sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.