Kadın ve Erkek Saç Bakım Seti

Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Saç Bakım Seti

Saçları yıpranmalara karşı koruyan, içindeki vitaminlerle besleyen ve hacimli görünmesini sağlayan serum, krem, maske ve şampuandan oluşan ürünler saç bakım setinin parçasıdır. Saçlara bakım yaparken istediğin etkiyi alman için genellikle aynı markanın ürünlerini bir bütün halinde kullanman daha kaliteli sonuçlar verir. Bazen de farklı markaların en iyi ürünlerini bir arada tercih etmen işine yarayabilir. Örneğin sürekli kullandığın markaya ait bir saç serumu ürünü bulunmuyorsa alternatif olarak farklı bir markadan destek alabilirsin.

Saç Bakımının Önemi ve Etkisi

Canlı ve sağlıklı saçlara sahip olabilmen için banyo öncesi, sırası ve sonrası saçına bakım yapman gerekir. Doğru ürünleri doğru zamanda kullanarak saçlarını yıpranmalara karşı korur; parlak, güçlü, hacimli ve temiz görünümlü saçlarının keyfini sürersin. Markaların saç bakımında işini kolaylaştıracak birçok ürünü mevcut. Yapman gereken tek şey doğru ürünü seçmek. Kuru, yağlı, yıpranmış, ince telli, dökülen, mat, boyalı veya normal saçlara sahip olabilirsin. Örneğin yağlı saçların varsa şampuan seçiminde saçında ağırlık hissi bırakmayan ürünleri tercih etmelisin. Kuru ve işlemlerden yıpranmış saçlar için saç bakım yağı veya saç serumuna ihtiyacın olabilir. Düzenli yapılan saç bakım maskesiyle de saçında istediğin dikkat çekici ve havalı görünüme kısa sürede ulaşman mümkün. Saç tipinize uygun saç maskesini seçip uygulaman yeterli.

Saç Bakım Maskesi ve Yağları

Saç bakımına başlamadan önce saç tipini doğru bir şekilde tanıman lazım. Bunun için bir uzmandan yardım alman senin için daha uygun olur. Seçtiğin ürünlerin öncelikle deneme boylarını kullan. Ürünlerin saçında bıraktığı etkiyi gözlemle. Uzun süre kullanmak istersen saçında yarattığı farkı göz önünde bulundurarak karar vermelisin. Saçları çabuk yağlanan biriysen yapısında krem olmayan şampuanlar tam sana göre. Ürünü saç diplerinden uçlarına doğru nazik hareketlerle masaj yaparak uygula. Duştan ferahlamış ve saçındaki yağ kalıntılarından kurtulmuş olarak çıkacaksın. Saçının nem dengesini koruyarak yumuşak saçlara sahip olman çok kolay. Muhteşem kokusu olan bakım yağları içerisindeki vitaminler ile saçını besler. Mucizevi yağı duştan sonra nemli saç uçlarına uygula. İstersen kuru saç uçlarını daha bakımlı göstermek için de kullanabilirsin. Birkaç damla kullanman yeterli olur. Bazı zamanlar duş almak için vakit olmaz. Böyle durumlarda kuru şampuan senin için kurtarıcıdır. Saçların birkaç dakika içerisinde temiz bir görünüme kavuşur. Kuru saçlara uygulanan bu şampuan durulama gerektirmez. Saçında iz bırakmaz. Şişeyi çalkalayıp bir miktar eline sıkarak saç diplerine nazik bir şekilde masaj yapabilirsin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.