Saç Bakım Maskesi

Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Saç Maskesi

Saçlarındaki ipeksi yumuşaklığı günün her anında yaşamak istersen ihtiyacın olan tek şey New Well saç maskesi. Nem yüklemesinin yanı sıra saç bakım maskesi, onarım ve koruma özelliği ile de ön plana çıkar. Sen de canlı ve baş döndürücü bir saç yapısına kavuşmak istersen saçına uygun seçeneği New Well ile bulabilirsin.

New Well Saç Bakım Maskesi Çeşitleri Nelerdir?

Fön, boya ya da maşa gibi pek çok işlem saçın zaman içinde nemini kaybetmesine neden olur. Ayrıca gün boyu saçın maruz kaldığı toz, kir duman da saçın parlaklığını yok edebilir. Işıl ışıl saçlar için ise belli aralıklar ile bakım yapman gerekir. Kuaföre gitmeye zamanın yoksa evde saç bakımı yaparak saçlarında istediğin sonucu alabilirsin. Üstelik New Well sana özel bakım ürünleri ile alternatif çözümler sunar.

Kepeklenmeye müsait bir saç yapısına sahipsen Herbal Kompleks ile zenginleştirilen Bioenergy Kepek Önleyici Saç Bakım Maskesini kullanabilirsin. Ürün düzenli kullanımda saçın her bir telini besler ve nem dengesini sağlar. Saç derindeki ferahlamayı ise ilk kullanımda fark edebilirsin. Dökülmeye meyilli bir saç tipin varsa saçlarının yanı sıra saç derine de bakım yapan Bioenergy Dökülme Karşıtı Maske'yi tercih edebilirsin. Biyoenergy hacimlendirici, Biyoenergy hızlı uzatma etkili ve Biyoenergy onarıcı maskeleri ihtiyacına göre tek tek kullanabileceğin gibi set halinde kullandığında daha etkili, daha hızlı sonuç aldığını görebilirsin.

New Well Saç Bakım Maskeleri Nasıl Kullanılır?

Saçlar, çeşitli sebeplere bağlı olarak zaman içerisinde kuruyabilir. Kuru saçta kırılmaya müsait bir yapı olur. Ayrıca sert yapısı nedeniyle sağlıksız bir görüntü ortaya çıkar. Tüm bu sorunları doğru New Well saç maskesi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Saç bakım maskesini saçları yıkamadan önce ya da yıkamadan sonra kullanabilirsin. Ürünün tüm saça eşit biçimde yayılması için sadece parmaklarınla saçını taraman yeterli. Sadece 10 dakika kadar saçında maskeyi bekletip sonrasında durulayabilirsin. Durulama sonrasında ekstra şampuanlama yapmana gerek yok. Saç tipine uygun New Well saç bakım maskesini haftada bir kullandığında maskenin saçındaki canlandırıcı, dolgunlaştırıcı ve saç derindeki rahatlatıcı etkisini de göreceksin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.