Saç waxı ile güçlü etki ve mükemmel tutuş!

19 Ekim 2022
Saç waxı ile güçlü etki ve mükemmel tutuş!

Saç waxı ile güçlü etki ve mükemmel tutuş!

Saç waxı, saçın şeklini korumaya yardımcı olan ve dağılmasını önleyen bir üründür. Özellikle şekillendirme sonrasında tercih edilmektedir. Günlük yaşamda saçlarınızı ısıl işlem ya da fön ile şekillendiriyorsanız bu işlemin sonunda ellerinize bir miktar wax alarak sabitleme yaratabilirsiniz. Peki saç waxı çeşitleri nelerdir? Saç waxı nasıl kullanılır? Saça zarar verir mi? Merak ettiğiniz tüm soruları sizler için yanıtladık…

Saçlarımız, özgüven kaynağımızdır. Parlak, şekillendirilmiş ve kabarmayan saçlara sahip olmak hepimizin isteği. Bu görünümü elde etmek için kullanabileceğimiz birçok ürün mevcut. Sabitleyici sprey, wax ve jöle bunlardan yalnızca birkaçı. Özellikle son dönemin popüler ürünü olan wax’lar kaşlardan sonra saçlarda da fazlasıyla tercih edilir oldu. Peki bu ürün nasıl kullanılıyor? Hemen detayları aktaralım…

Saç waxı nasıl kullanılır?

Saç waxı kremsi yapıda bir üründür. Üstelik kullanırken dikkatli davranmak önemlidir. Podyumlarda boy gösteren birçok modelin saçlarının nasıl bu kadar kusursuz göründüğünü düşünüyor olabilirsiniz. Özellikle arkaya doğru taranmış gibi görünen o mükemmel saçlar… Bu görünümün başkahramanı saç waxıdır. Fakat kullanırken ürünü az az almalısınız. Bir anda yoğun ürün kullanmak saçınızı kalıp gibi gösterebilir. Unutmayın ki tutuşun yetersiz geldiği her an bir miktar daha alarak destek verebilirsiniz.

Tüm waxlar eşit sürülemez. Bazı ürünler mat etkili bazıları ise parlaktır. Kullanırken ürün çeşidine göre hareket etmeli ve mutlaka talimatlara uymalısınız.

Saç waxı ne işe yarar?

Ürünün ana amacı, saçları kuvvetli şekilde sabitlemek ve diplerde yaşanan kabarmanın önüne geçmektir. Özenle yaptığımız saçlarımız çoğu zaman rüzgar etkisiyle bozulmaya başlar. Farkında olmadan bazen bizde saçlarımızı elleyerek şeklini bozabiliriz. Bu gibi sürprizler yaşamamak için kaliteli bir wax tercih etmeliyiz. Oluşturmak istediğimiz görünüm parlak mı? Yoksa mat mı? Buna karar vererek ürün seçimini yapabiliriz. New Well profesyonel ürünleriyle saç bakımında da harikalar yaratıyor. Mat saç waxı ya da parlak saç waxıçeşitleriyle tam da istediğiniz sonucu almanızı sağlıyor. 

En iyi saç şekillendirici wax hangisi?

En iyi saç şekillendirici wax nedir? Sorusunun yanıtı New Well’de! Eğer yumuşak bir saç tipine sahipseniz şekil verme konusunda güçlük çekebilirsiniz. Bu gibi zamanlarda ise tercih edeceğiniz wax saç şekillendiriciler ile aradığınız muhteşem güzelliğe kolayca kavuşabilirsiniz. Saç yapınız ideal görüntüye en hızlı şekilde kavuşur. New Well Hair Studio Saç Waxı, güçlü etkisi ile maksimum tutuş sağlar. 150 ml boyutundaki ürün uzun süre size ve saçlarınıza eşlik eder. Kuru ve nemli saça uygulanabilmektedir. 

Wax saç dökülmesi yapar mı?

Doğru kullanıldığı ve ürün talimatlarına özen gösterildiği süreci saç waxı dökülme yapmayacaktır. Saçınız için tercih ettiğiniz waxın kaliteli içeriği sahip olması hususu da bu noktadan önem arz eder. Eğer alerjik bir reaksiyona sahipseniz wax tercih etmemelisiniz. Saçlarda dermatit bulunan kişiler kullanmadan önce hekime danışmalıdır. 

En iyi saç sabitleyici wax için sizde newwell.com.tr web adresini takip edin. Ücretsiz kargo seçeneklerini değerlendirin ve profesyonel saç bakımının keyfini çıkarın. Bunun dışında ultra güçlü saç spreyleri ve özel içerikli şampuanlar da New Well ürün çeşitleri içerisinde yerini alıyor. 

Saç waxı ile en güçlü etkiyi elde edin! En iyi saç şekillendirici wax çeşitleri ve waxın kullanım detaylarını incelemek için tıklayınız.

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.