Saçlarda Güçlenme ve Hafiflik! New Well Saç Serumu

08 Temmuz 2022
Saçlarda Güçlenme ve Hafiflik! New Well Saç Serumu

Saçlarda Güçlenme ve Hafiflik! New Well Saç Serumu

Saçlarınız için en iyisini kullanmak istiyorsanız sizi New Well Saç Serumu ile tanıştıralım! Saç serumları, kısa sürede büyük etkiler yaratan en iyi bakım ürünlerinden biri olarak rutinlerimize dahil oldu. Fakat seçim yaparken her zaman doğru karar verebiliyor muyuz? Saçlarımızın ihtiyaçlarını belirleyebiliyor muyuz? Bunlar saç sağlığı açısından oldukça önemli sorular. Bugün saç serumlarını ve kullanımlarına dair detayları ele alacağız…

Saçların parlak görünmesi, kırıklardan arınması, yumuşak olması ve şekillendirilmese dahi hacimli görünmesini hepimiz istiyoruz. Bunu yaratabilmek için saçların yapısını ve ihtiyaçlarını iyi belirlemek gerekiyor. Aynı zamanda saçtaki tek bir probleme yönelik ürünler kullanmak da, ilerleyen süreçte bütünsel bir sağlık kazanmanın önüne geçiyor. Örneğin saçlarınızda kepek sorunu bulunuyorsa ve siz sadece kepeğe karşı etkili ürünler kullanıyorsanız aslında saçınızın diğer ihtiyaçlarını yok sayıyorsunuz demektir. Doğru saç bakımında her adım bulunmalı. Şampuanınız kepeğe karşı etkili ise duşta saç kreminiz hacimlendirici olmalıdır ya da saç serumunuz dökülmeye karşı etki göstermelidir. Böylece daima saçınıza birçok farklı konuda destek olursunuz. Aynı zamanda dökülme yaşamadan bu sorunu önler veya saçlarınız sönmeden hacim kazanırsınız. 

Saç serumu nasıl kullanılır?

Saç serumu,  saçlarınızı olduğundan çok daha hacimli ve parlak göstermeye yardım eder. Silikon bazlı olan bu ürün, saçlarınız için gerekli olan nemi kazandırma konusunda en büyük yardımcılardan biridir. Kirli hava, ısıl işlem ve yağlanma yaşayan saçlar parlaklığını yitirmeye başlar. Bu nedenle saç serumu pratik kullanımıyla kısa sürede bu problemleri ortadan kaldırır. Farklı etkilere sahip saç serumlarını haftalık rutinler oluşturarak kullanabilirsiniz. 

Peki saç serumu ne zaman kullanılır? Saçın ihtiyacına bağlı olarak haftada 2 kez uygulama yapılabilir. Fakat bu rutini fark saç serumu ürünleri ile değişken olarak oluşturabilirsiniz. Saç serumu, saç kökleri zarar görenler için oldukça kurtarıcı bir üründür. Saç kökleri zarar gördüğünde doğrudan saçlara cansız bir görüntü yaratır. Bu nedenle zenginleştirilmiş formüle sahip ürünlerle mükemmel saç bakımı yapabilmek mümkün. 

Saç serumu sürdükten sonra yıkanır mı?

Bu soru birçok kadının merak edip araştırdığı bir soru. Saç serumu durulama işlemi, üründen ürüne değişkenlik gösterir. Bazı serumlar duşta ıslak saça uygulanır ve durulanır. Bazı ürünler ise duş sonrası ıslak saça sürülür ve durulanmaz. Bu nedenle satın aldığınız ürünün kullanma talimatlarına uygun hareket etmelisiniz. 

New Well saç serumlarını keşfederek kendi saç bakımınızı oluşturabilirsiniz. Bioenergy Serisi, özel olarak geliştirilmiştir. Bitkisel saç serumu, çeşitli saç tiplerine ve özelliklerine göre kullanılan üründür. Bitkisel saç serumlarını; dökülen saçlar için, yıpranan saçlar için, kepeklenen saçlar için, cansız saçlar için, düşük hacimli saçlar için gibi çeşitlere ayırmak mümkündür. 

Dökülme karşıtı, kepeğe karşı etkili ve hacimlendirici saç serumları için sizde en uygun ürünleri seçebilir ve duş sürecinde kullanabilirsiniz. New Well Bioenergy Serum, saçlarınızda kısa sürede mucizeler yaratır. Serumun ilk etkisi, dökülme probleminin sona ermesidir. İkinci etkisi ise, saç tellerinin güçlenmesidir. Fakat dökülme önleyici serumun etkileri bunlarla da sınırlı değildir. İlk kullanımdan itibaren saçlarınız olduğundan parlak ve dolgun görünür. İnce telli saçlar için tasarlanan New Well Bioenergy serisi saç serumu, zengin içeriği sayesinde saçlarınızın daha dolgun bir görünüme kavuşmasını sağlar. Hacmini kaybeden ve zamanla incelen saç tellerinin bakımında kullanılan bu saç kürü, saçlarda meydana gelen kırılmaları da önlemeye yardımcı olur. 

             

 SAÇ SERUMLARIMIZA GÖZ ATIN! 

 

 

 

 

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.