Sakal Yağı Ürünleri

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Sakal Serumu
Sakal ve bıyıklar ergenlik döneminde çıkmaya başlar. Genetik, çevresel, uyku düzeni, stres, beslenme gibi problemlerden dolayı az, seyrek ya da hiç çıkmayabilir. Bu durumda kılları dışarıdan destekleyen bir bakıma ihtiyaç duyulur. Bakım için serum, losyon, krem, yağ gibi ürünler kullanılır. En etkili yöntemlerden biri olan serumlar formülünde bulunan aktif bileşenler, vitaminler ve yağlar sayesinde yanak, çene, dudak üstü bölgelerindeki kılları besler. Dermatologlar tarafından test edilmiş ve cilt için uygun olan serumlar sakalları güçlendirir.

Sakal Serumu Nasıl Kullanılır?
Serum günde bir defa ve düzenli bir şekilde uygulanır. Durulama gerektirmez. Serumu kullanmadan önce cilt tipine uygun bir temizleme ürünü ile yüz yıkanır. Tıkalı gözenekler peeling yapılarak açılır. Yumuşak bir havlu ile yüz silinir. Serumdan birkaç damla avuç içine dökülür. Nazik ve dairesel hareketlerle yüze masaj yapılarak sakal ve bıyıklara sürülür. Ürünün kıl köklerine ulaşması gerekir. Masaj yapılan bölgede kan akışı hızlandırılarak kıl kökleri uyarılır. Etkisi kısa sürede hissedilir. Serum kullanma talimatındaki gibi uygulanmalıdır. Hassas olan gözler ve ağızdan uzak tutulmalıdır. Aksi bir durumda hemen bol su ile yıkanmalıdır. Doktora gidilmelidir.

Sakal Serumunu Kimler Kullanır?
Genetik olarak seyrek, ince telli, stresten dökülmüş, parlaklığını kaybetmiş sakallara sahip erkeler cilt tipine uygun olan serumları kullanır. Herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Kullanmak isteyen ve sakal bakımına önem veren herkes tercih edebilir. Cildi aşırı kuru olan ve sakallarında kepeklenme şikayeti olanlar için uygundur. İçerisindeki faydalı vitaminler ile cildin nem dengesini korur. Kepeklenmeyi giderir. Yüz bölgesinde sivilce, yara, yapısal bozukluk olan erkekler kamufle etmek için sakal bakım ürünlerinden destek alabilir.

Sakal Serumu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Sakal ve bıyık serumu seçerken kaliteli bir ürün tercih edilmeli. Kullanacak kişinin cilt tipine uygun olmalıdır. Ciltte kızarıklık, sivilce, tahriş varsa bir uzmandan yardım alınmalıdır. Hassas cilt tiplerine uygun serum kullanılmalıdır. Serumun içerisindeki bileşenler göz önünde bulundurulmalıdır. Alerji yapacak ürünlerden kaçınılmalıdır.

Sakal Serumunun Etkileri Nelerdir?
Sakal serumu, düzenli ve doğru kullanıldığı takdirde sakalları besler. Dökülmesini engelleyerek direnç kazandırır. Hızlıca yeni sakallar çıkarır. Ürün içerisindeki besleyici yağlar, sakal ve bıyıkların daha yumuşak olmasını sağlar. Kılların aynı yönde uzamasına ve kolay şekillenmesine yardım eder. Sağlıklı, gür ve parlak bir görünüme kavuşturur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.