Siren eyeliner nasıl çekilir?

28 Ocak 2023
Siren eyeliner nasıl çekilir?

Siren eyeliner nasıl çekilir?

Siren eyeliner stilini son dönemde oldukça fazla duymaya başladık. Her dönemde farklı bir çeşidini gördüğümüz eyeliner uygulaması, bu defa siren etkisi ile bizimle. Peki nedir bu siren eyeliner? Siren göz etkisi yaratmak için hangi ürünleri kullanmanız gerekiyor? İşte merak edilen tüm detayları sizlere için ele aldık. Hadi başlayalım!

Tiktok akımları ile süregelen ve makyajda kuvvetli bir etki alanı oluşturan siren göz makyajı, severek uygulanıyor. Çekik bakışlar ve alımlı gözler sizi çok daha iddialı bir görünüme kavuşturuyor. Göz pınarlarından başlanarak kullanılan bu eyeliner modelinde amaç, göz rengini ön plana çıkarmak ve göz şeklini daha çekik göstermek. Peki bunu hangi ürünler ile elde edeceğiz dediğinizi duyar gibiyiz. Bu nedenle sizler için harika bir ürün rehberi oluşturduk. İşte siren eyeliner çekmek ve gözleri daha çekik göstermek için tercih edebileceğiniz ürünler…

Siren göz makyajı nasıl yapılır?

Öncelikle bu makyaj için göz kapağını nötrlemek gerekiyor.  Tek renk bir farı tüm göz kapağına geçebilir ya da isterseniz katlanma bölgesinin altına aydınlık, üstüne ise daha koyu bir renk far sürerek canlılık kazandırabilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz nokta far fırçasını kaş bitimine doğru uzatmak ve bir çizgi oluşturmak. Eyeliner’ın daha hafif ve buğulu bir alt tabanı diyebiliriz. Böylece eyeliner’ı da çektiğinizde istediğiniz bambi bakışları elde edebileceksiniz. Bu adımı uygulamak için New Well Autumn far paletlerini inceleyebilirsiniz. 5 farklı renkten oluşan bu paletler yüksek pigmentleri ile mükemmel kalıcılık sağlayacak.

Sıra geldi eyeliner aşamasına... Bu makyajın en önemli adımı ince ve uzun çizgiler çekmek. Aynı zamanda net bir çizgi oluşturmaya da özen göstermeniz gerekiyor. Göz pınarlarına ekleyeceğiniz küçük ayırıcı çizgiler bir anda gözlerinizin çok daha derin ve şekilli görünmesini sağlayacak. Aslında fox eyes makyajın güncellenmiş bir versiyonu olarak isimlendirilebilir. Buradaki ayırt edici etken göz pınarlarının da çizgilere dahil edilmesi ve yoğun bakışlar kazanılması. Sizde siren eyeliner çekmek için bir ürün önerisi arayışında iseniz sıkı durun! New Well Eyeliner Pen bu konuda size destek olacak.

Kalem eyeliner, hem göz pınarına çok daha iyi uygulama yapabilmek hem de tekrar tekrar standart fırçalara tüp içinden ürün almamak için mükemmel bir seçenek. Simsiyah yapıda olası ve akmaya karşı özel olarak formüle edilmesi de sizlere yarar sağlıyor. İnce uçlu fırçası ile kolayca kullanabilir, küçük hamlelerle kusursuz eyeliner deneyimi yaşayabilirsiniz. Kolay kullanımı ve tekrar uygulama yapmayı gerektirmeyen kalıcılığı sayesinde hem gece hem de gündüz tazelenmiş bir makyaj hissini yaşayın!

Özel formülündeki maddeler, gözlerinde hassasiyeti bulunan kişilere zarar vermez. Bu sebeple ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilmiş olan New Well Eyeliner Pen, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Gözlerinizin makyajda öne çıkmasını istiyorsanız ve en yeni Siren göz makyajı trendini deneyimlemeyi düşlüyorsanız Eyeliner Pen'i kullanabilirsiniz.

Siren eyeliner ile kusursuz bakışlar!

Eyeliner ve far uygulamasının sonrasında bakışlara kuvvet kazandırmak için maskaraya ihtiyacınız olacak. Fakat burada bir püf nokta var. Amaç gözleri çekik göstermek olduğu için maskarayı dış köşelere doğru açılı şekilde sürmeniz gerekiyor. Böylece eyeliner çizgisini destekliyor olacaksınız. Çizgilerde ve makyaj yönünde eşitlik sağlamak daha profesyonel bir sonuç elde etmenize yardımcı olacak. Bunun için New Well Boom Volume Maskara ürününü kullanabilirsiniz. Farklı boyutlarda kıl yapısına sahip bu ürün uzun kirpiklerinizin dış köşelere doğru çok daha hacimli şekilde kıvrılmasını sağlayacak. Böylece siren göz makyajınız mükemmel görünecek!

Siren eyeliner nasıl çekilir? Siren göz makyajı nasıl yapılır? İşte bu yepyeni uygulama için kullanabileceğiniz en iyi ürünleri sizler için sıraladık...

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.