Soyulabilir siyah maske ile ölü derilerden arının!

25 Temmuz 2022
Soyulabilir siyah maske ile ölü derilerden arının!

Soyulabilir siyah maske ile ölü derilerden arının!

Soyulabilir siyah maske kullanarak cildinizdeki ölü derileri kolayca yok edebilirsiniz. Son zamanlarda kozmetik ve cilt bakımı alanında oldukça ünlenen bu siyah maskeler, pratik arınma sağladığı için büyük rağbet görüyor. Aktif karbon içeren siyah maske özünde cildin temizlenmesi için tercih edilir. Lekeleri gidermek, gözenekleri arındırmak ve cildin pürüzsüz görünümünü desteklemek için siz de deneyebilirsiniz. Bununla birlikte siyah noktaların temizlenmesine destek olduğu için bölgesel olarak siyah noktaları temizlemede tercih edebilirsiniz. Özellikle burun kenarlarında bulunan gözenekler makyaj ve benzeri unsurlar ile kısa sürede dolabilir. Gözeneklerin derinlemesine temizlenmesi için jeller bazen etkili olmayabilir. Yapışkan formülü ile dolu gözeneklerin içlerini temizleyen soyulabilir siyah maskeler, mükemmel temizlik sunuyor. 

Cildimiz bizler için çok değerlidir. Hepimiz onu korumak ve sağlıklı kalmasına destek olmak için cilt ürünlerini özenle seçiyoruz. Nemlendiriciler, vitaminler, serumlar ve daha birçok üründe titiz davranmak gerekiyor. Cildin dengesini bozduğumuzda ya da yeterli temizliği sağlamadığımızda akne ve siyah nokta oluşabiliyor. Yüzümüzde burun çevresi, çene altı ve şakak bölgesinde gözeneklerimiz daha belirgin hale geliyor. Peki bunun için kısa sürede nasıl bir çözüm üretilebilir? İşte tam  bu noktada siyah soyulabilir maske ürünleri devreye giriyor. New Well soyulabilir siyah maske tertemiz bir cildin anahtarı olarak sizlerle. Haftalık rutinlerinizde ya da ihtiyaç duyduğunuz her anda kullanabilirsiniz.

Soyulabilir siyah maske ile yenilenin!

New Well soyulabilir maske cildinizi derinlemesine temizleyerek siyah noktalardan arındırır. Yağ dengesini düzenler. İçeriğindeki özel formülü sayesinde cildi besleyerek nemlendirir ve ipeksi, temiz bir cilt görünümü kazanmanıza yardımcı olur. Maskeyi ince tabaka halinde göz ve ağız bölgesi hariç tüm yüzünüze sürünüz. Daha sonra maskenin tamamen kurumasını bekleyiniz. Maske kurumaya başladığında ciltte gerilme başlayacaktır. Kuruduğundan emin olduktan sonra parmak uçlarınızla nazikçe yüzünüzden yavaş yavaş soyarak çıkartınız. Hassas ciltler için hafif bir şekilde soymaya dikkat ediniz. Sonrasında yüzünüzü bol su ile yıkayınız ve kalıntıları temizleyiniz. Bu uygulamayı cildin hassasiyetine göre günlük ve haftalık olarak yapabilirsiniz.

Maske kurumaya başladığında cildinizde gerilme hissi oluşacaktır. Bu normal bir durumdur. Siyah tabaka kuruduğunda, maske soyulabilir hale gelecektir. Herhangi bir kenardan tutup çekerek kısa sürede cildinizden arındırabilirsiniz. Bu işlemin sonrasında yüzünüzü yıkayıp nemlendirebilirsiniz. Aynı zamanda nemlendiriciden önce gözenek görünümünü azaltan toniklerden de yardım alabilirsiniz.

Siyah soyulabilir maskenin yararları nelerdir?

Siyah maske cilt temizliğinde önemli farklar yaratan bir bakım ürünüdür. Aktif yapısı sayesinde ciltte biriken kirlerin kolayca temizlenmesini sağlar. Bununla beraber ölü derilerden arınma ve toksinlerin emilmesi sayesinde cildinizde tekrar eden problemlerin de yatışmasına destek sağlar. Cildin derinlemesine temizlenmesi ve arınarak akne gibi sorunların yok olması için ideal seçimdir. Kimyasal bir peeling olmamak ile beraber cildin ölü deriden arınması ve yatışması için destekleyici etkiler sunar. Soyulabilir maske aktif bir forma sahiptir. Böylelikle bakteri ve zararlı oluşumların çilden uzaklaştırılması için destekleyici rol oynayabilir. Sizde yüzünüzü temizlemek ve sağlıkla parlamasını sağlamak için bakımına özen göstermelisiniz.  Günlük makyaj temizliği, gözenek temizliği, arındırma ve nemlendirmeye dikkat etmelisiniz. New Well soyulabilir siyah maske ile cilt bakımı çok daha etkili ve pratik hale dönüştürebilirsiniz. Sizde newwell.com.tr cilt bakımı kategorisini ziyaret ederek tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Gerek kozmetik gerekse cilt – tırnak bakımına kadar çeşitli ürün gamları New Well’de sizi bekliyor!

Description:

Soyulabilir siyah maske ile dakikalar içerisinde cildinizi arındırabilirsiniz. Peki soyulabilir maskeler nasıl kullanılır? Detaylar için tıklayın.

 MASKE VE PEELİNG ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.