Ürün Kodu : 961

Stick Contour No 01

149,89 TL
459,80 TL
Seçiniz

Stick Contour 01

Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri
Stick Contour No 01

Makyajının kusursuz görünmesini istiyorsan, işe ten makyajını kusursuzlaştırarak başlamalısın. Fondöten sürerek tenini kusursuz gösterirsin, pudrayla makyajını sabitlersin ya da allıkla yanaklarını renklendirirsin. Ten makyajı artık bundan daha fazlası! Stick Contour No 01 kullanarak yüzünü yeniden boyutlandırabilir, istediğin bölgeleri ön plana çıkarabilirsin.

Contour uygulaması, yüz hatlarını belirginleştirmeni sağlar. Elmacık kemiklerinin altına, alnının ve çenenin dış hattına, burun kemiğinin kenarlarına contour yaparak yüz hatlarını keskinleştirebilirsin. Contour uygulaması sayesinde yanakların ve burnun daha ince, alnın daha küçük, çene hattın ise daha keskin görünür. Yüzünde beğenmediğin bölgeleri böylece istediğin kıvama getirebilirsin.

Krem ve toz formlarında üretilen contour ürünlerini cilt tipi ve kalıcı etki gibi kriterlere göre seçebilirsin. Kalıcılık istiyorsan, kuru veya karma bir cilde sahipsen krem ürünleri; yağlı bir cilde sahipsen toz formda pudra ürünleri seçmelisin. 2 farklı renk seçeneğiyle Stick Contour No 01, stick formda ve kremsi bir yapıya sahiptir. Bu nedenle uygulaması oldukça kolay ve pratiktir. Bütün gün kalıcı olması ve akmaması sayesinde cildinle bütünleşir, doğal bir görünüm elde etmeni sağlar. Bir tarafında contour stick, bir tarafında highlighter stick bulunduğu için kullanımı oldukça pratiktir. Stick Contour No 01 sayesinde yüzünü yeniden yaratmak için ayrı ayrı makyaj malzemesi taşıma derdinden kurtulabilirsin!
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (15)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.