Stick Kontür Ürünü İle Yüzünüzü Boyutlandırın!

06 Haziran 2023
Stick Kontür Ürünü İle Yüzünüzü Boyutlandırın!

Stick Kontür Ürünü İle Yüzünüzü Boyutlandırın!

Stick kontür makyaj malzemesi hayatımıza girdiği için çok mutluyuz! Çünkü çok kısa süre içerisinde cildimizin hatlarını ön plana çıkarabiliyor ve doğru bölgeleri aydınlatarak boyut kazandırabiliyoruz. Bugün makyaj çantalarının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan kontür stick ürününü ele aldık. Kontür stick nasıl kullanılır? Ne işe yarar? Stick kontür mü toz kontür mü? tüm bu sorulara yanıt veriyor olacağız…

Makyaj yapmayı hepimiz çok seviyoruz. Yeni ürünler denemeyi, cildimizde makyajı daha profesyonel göstermeyi istiyoruz. Özellikle tek ürünle birçok farklı noktaya uygulama yapabiliyorsak bizden mutlusu yok! İşte stick kontür de bu fonksiyonel ürünlerden biri. Yüzümüz tek renk iken cansız ve donuk görünebilir. Bu cansızlığı ciltten uzaklaştırmak için etkili bir nemlendirme, allık ve kontür işlemleri gerçekleştirmeliyiz. Nemlilik makyaj dışında da en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardan biridir. Yeterli neme sahip olmayan ciltler donuk görünür. Dış koşullardan çabuk etkilenir ve pullanabilir. Bu durumda bir de makyaj uygulaması yapıldığında sonuç sizi muhtemelen memnun etmeyecektir. Fondöten ya da ten ürününüz pürüzlü görünürken cildiniz soluk etki göstermeye devam eder. Bunun için mutlaka düzenli cilt temizliği ve nemlendirme yapmalısınız. Ardından kontür malzemeleri ve allıklar ile hayal ettiğiniz profesyonel etkiyi yakalayabilirsiniz.

Stick kontür nedir? Nasıl kullanılır?Kontür stick ya da stick kontür kullanım amacı, yüzünüzdeki kemikli hatları belirginleştirmek ve doğru kısımları aydınlatarak yüzünüzü daha baskın hale getirmektir. Elmacık kemikleri, burun çizgileri, şakaklar, kaş altı ve göz kapağı katlanma bölgesi gibi kısımlara koyu renk kontür stick uygulanır. Bu alanlar cilt renginden daha koyu bir renge sahip olmalıdır. Sürdüğünüz koyu kontürü bir makyaj fırçası ya da süngerinden yardım alarak dağıtmanız gerekir. Böylece geçişler yumuşayacak ve kemikli bölgeler doğal bir gölgelendirmeye sahip olacaktır. Stick kontür krem ya da toz formda olabilir. Fakat krem yapıda olması cildinizle daha iyi bütünleşme sağlar. Yumuşak etkisi ile fırça ya da süngerle hiç zorlanmadan dağıtabilirsiniz.

Stick kontür mü toz kontür mü?

Eğer yağlı bir cilde sahipseniz toz kontür tercih edebilirsiniz. Ancak krem kontür ya da diğer bir deyiş ile krem stick kontür kullanmak istiyorsanız ten ürünü üzerine pudra uygulayıp krem kontür ile işlemi devam ettirebilirsiniz. Böylece hem boyutlandırma uygulamanız kadifemsi ve yumuşak görünecek hem de cildinizi daha yağlı göstermeyecektir. Peki hangi ürünü kullanmamız gerekiyor? Dediğinizi duyar gibiyiz. Tabii ki sizlere stick kontür önerileri de hazırladık! New Well’in yepyeni serisi ile kontür yapmak oldukça pratik hale gelecek. Makyaj çantanızın yeni favorisini tanımaya hazır olun. ,

New Well Yepyeni kontür serisi sizlerle!

Merdivenli yapıya sahip yepyeni kontür ürünleri 2 farklı ton seçeneği sunuyor. Koyu kısımla kemikli alanları belirginleştirebilirsiniz. Açık renkli kısımla ise göz altlarını, burun çizgisini, alın orta kısmını, çeneyi ve göz kapaklarını aydınlatabilirsiniz. 2 farklı renk seçeneğiyle Stick Contour No 01, stick formda ve kremsi bir yapıya sahiptir. Bu nedenle uygulaması oldukça kolay ve pratiktir. Bütün gün kalıcı olması ve akmaması sayesinde cildinizle bütünleşir, doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar. Bir tarafında contour stick, bir tarafında highlighter stick bulunduğu için kullanımı oldukça pratiktir. New Well’in bu yepyeni ürünü sayesinde yüzünüzü yeniden yaratmak için ayrı ayrı makyaj malzemesi taşıma derdinden kurtulacaksınız! Siz de vakit kaybetmeden newwell.com.tr web sitesini ziyaret edin. Yeni Ürünler kategorisine tıklayarak stick kontür ve diğer tüm seçeneklere göz atabilirsiniz.

New Well Stick kontür ile cildinizi saniyeler içerisinde boyutlandırın. Hem bronzer hem de highlighter bir arada! Krem stick kontür için tıklayınız.

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.