Ürün Özellikleri
Terracotta far - 142

Mükemmel göz makyajının olmazsa olmazlarından far , doğru kullanıldığında göz kapaklarına canlı ve doğal bir görünüm katar.

Terracotta far son yıllarda oldukça ilgi görmeye başladı. Belirgin göz pınarcıkları gölgelendirme, vurgulu bir ifade için kullanılan bu far çeşidi, bronzer olarak da tercih edilmekte. Özellikle göz kapaklarınıza ve pınarcıklarınıza renk farklarını gidermekte muhteşem bir kurtarıcı görevi gören Terraccotta far - 142, makyaj çantanda bir tane olmasını isteyeceğin yardımcılardan.

Terracotta far serisi altın, bronz ve bakır tonlarında 5 farklı renge sahip. Hergöz tipleri için yüksek pigmenttasyon  sağlayan bu far aynı zamanda göz kapaklarında sedefimsi bir doku oluşturmakta.

Cilde kusursuz bir görünüm kazandıran Terracotta far - 142, gün boyu kalıcı yapısıyla makyaj tazeleme derdinden kurtarır. Yüzde ağırlık yapmaz, tenle kolayca bütünleşir, etrafa bulaşmaz. Uygularken tozutma yapmaz, etrafa saçılmaz. Böylece ürünü daha uzun süre kullanabilirsin. Makyaj yaparken sürüm kolaylığı sağlar. Fırçayı hafifçe allığa sürdükten sonra elmacık kemiklerinin hizasına uygulayarak yanaklarına doğal bir renk katabilirsin.

far ya da bronzer olarak kullanımı sürüm tekniğine göre değişir. Terracotta Blusher allığı elmacık kemiklerine, alnının ve çenenin dış hattına hafifçe uygulayarak bronz bir görünüm elde edebilir ve yüzünü boyutlandırabilirsin. Ekstra bronzer kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran Terracotta far - 142 sayesinde bronz ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsin.
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.