Terracotta Far İncelemesi: Işıltılı Makyajın İpuçları

16 Haziran 2021
Terracotta Far İncelemesi: Işıltılı Makyajın İpuçları

Terracotta far çeşitleri ile makyajda yepyeni bir ışıltıya sahip olmanın tam zamanı! Göz farı çeşitleri, göz kapaklarını çok daha belirgin hale getirmek ve renklendirmek adına kullanılıyor. Farklı seçenekler ile yapılan gölgeleri göz makyajları, ışıltıyı ve enerjiyi gözler önüne seriyor. Özellikle son dönemin trend göz makyaj malzemeleri içerisinde bulunan terracotta göz farlarının bazı renkleri ciltte aynı zamanda bronzer olarak da kullanılabiliyor. Hem pratik hem de çok işlevli terracotta farları detaylı incelemenin tam sırası!

Terracotta far nedir?

Genel olarak baktığımızda terracotta far ya da allıklar içerisinde birden fazla renk barındıran ürünlerdir. Yüzü ya da gözleri ısıtmaya ve derinleştirmeye yardımcı olurlar. Gözleri daha dikkat çekici hale getirirler. Sizde makyaj çantanıza terracotta far renklerinden birkaç seçenek ekleyebilir ve yeni makyaj stilleri deneyebilirsiniz. Peki terracotta far nasıl kullanılmalıdır?

Bu far çeşidini kullanmak için birçok farklı seçeneğiniz bulunuyor. Dilerseniz bir far fırçası ile tüm göz kapağına beğendiğiniz bir terracotta göz farını uygulayabilir ve ışıltılı gözlere sahip olabilirsiniz. Dilerseniz daha kahve ve bronz tonlarda bir ürünü tercih ederek göz kapaklarının katlanma bölgesine sürebilir ve gölgeli göz makyajı yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle sevdiğiniz bir rengi tüm göz kapağına uygulayın. Ardından kahve bronz terracotta ürünü sadece katlanma bölgesinden kaş altına doğru bir karıştırma fırçası ile dağıtmanız gerekiyor. İşte bu kadar basit. Gözleri ön plana çıkarmak ve doğal parlaklık oluşturmak hiç bu kadar pratik olmamıştı!

Terracotta far renkleri nelerdir?

Bu far çeşidinde genellikle kahve ve gold tonları hakimdir. Simli yapıda olduğu için ve tonları yüzde kullanıma da uygun olduğu için bir terracotta farı hem allık hem de kontür olarak kullanabilirsiniz. Böylece makyajınızda bir renk bütünlüğü elde edersiniz. Uygun tonları alnın saça yakın kısımlarında ve köprücük kemiğinde de kullanabilirsiniz. Parlak ışıltılı tonlar cildiniz ile bütünleştiğinde mükemmel bir görünüm ortaya çıkacak!

New Well terracotta far çeşitleri

New Well terracotta far serisi içerisinde 5 harika renk bulunuyor. Yüzde ağırlık yapmayan bu far çeşitleri yüksek pigmentler ile makyaj tazeleme problemini ortadan kaldırıyor. Ürünün en iyi özelliklerinden bir diğeri ise tozutma yapmaması. Etrafa saçılmadan rahatça makyaj yapabilir ve yüzünüzü ısıtırken gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Göz makyajı yaparken farklı far renklerini iyi blend edemediğinizi düşünüyorsanız terracotta farları çok pratik bulacağınıza eminiz!

Birden fazla rengi tek ürün olarak bizlere sunan terracotta makyaj malzemeleri, göz makyajında mükemmel geçişler elde etmenizi sağlayacak. Her göz şekli için yüksek pigmentasyon  sağlayan bu farlar aynı zamanda göz kapaklarınızda sedefimsi bir doku oluşturuyor.

Uygun fiyatlı terracotta allık ve far ürünleri

Tek bir ürün ile birçok farklı uygulama yapabileceğiniz uygun fiyatlı terracotta allık ve far çeşitleri için New Well web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Makyaj yaparken kolay sürülen, tozutarak problem yaratmayan, ışıltısı ile dikkat eden birçok renk seçeneği için Göz Farı kategorisini inceleyebilirsiniz.

Ürünün far ya da bronzer olarak kullanımı sürüm tekniğine göre değişmektedir. Terracotta Blusher allığı elmacık kemiklerinize, alnınızın ve çenenizin dış hattına hafifçe uygulayarak bronz bir görünüm elde edebilir ve yüzünüzü boyutlandırabilirsiniz. Ekstra bronzer kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran Terracotta far sayesinde bronz ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Makyaj çantanızın eksiklerini profesyonel makyaj malzemeleri ile tamamlamak istiyorsanız newwell.com.tr web adresini takipte kalın! İndirimli ürünlere göz atarken yeni ürünleri keşfetmenin keyfini çıkarın!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.