Tıraş sonrası erkek kolonyası kullanın ve ferahlığı hissedin!

29 Ekim 2022
Tıraş sonrası erkek kolonyası kullanın ve ferahlığı hissedin!

Tıraş sonrası erkek kolonyası kullanın ve ferahlığı hissedin!

Tıraş sonrası erkek kolonyası, en az tıraş öncesi ürün kullanımı kadar önemlidir. Bakımlı olmak, sakalları düzenli olarak kesmek kendinize ve çevrenize olan özeni ifade eder. Düzenli olarak yapılan sakal bakımında losyon ve kolonya kullanarak ferahlatıcı etkiye sahip olabilirsiniz. Peki tıraş sonrası kolonya neden kullanılır? Ne işe yarar? Tıraş sonrası kolonya ile ilgili tüm detayları sizler için ele aldık…

Cildi tıraşa hazırlamak, doğru ürünler kullanarak ciltte çizilmeyi önlemek ve oluşabilecek tahriş-kesiklere karşı kolonya kullanmak erkek bakımında büyük yer tutar. Bu işlemlerin ardından her birey kendini yenilenmiş ve tazelenmiş hisseder. Özellikle tıraş ardından uygulanan kolonya uzun süre kalıcılığını korur ve ciltte mükemmel bir koku bırakır. Günümüzde memurlar da dahil olmak üzere birçok görevde günlük tıraş zorunluluğu bulunur. Her gün cilde uygulanan tıraş bıçağı bazen kesiklere ve ciltte çiziklere sebep olabilir. Kesiklerin mikrop kapmaması ve gözeneklerin temizliğini koruması için farklı kokulara sahip erkek tıraş sonrası kolonyası çeşitleri bulunmaktadır. 

Tıraş sonrası neden kolonya sürülür?

Tıraştan sonra neden kolonya sürülür? Yukarıda da söz ettiğimiz gibi kesiklerden dolayı ciltte mikrop kapma probleminin önüne geçmek için kolonya tercih edilir. Tabii bunun dışında tıraş kolonyasının hoş kokusu ve kişiye verdiği fresh his de ön plandadır. Hem tertemiz hissetmek hem de steril şartları sağlıyor olmak için sizde cilt bakımınıza tıraş sonrası erkek kolonyası ürününü ekleyebilirsiniz. Tıraş işlemini düzenli olarak kuaförde gerçekleştiriyorsanız ortam eşya kullanım nedeniyle mikrobik bir oluşumu önlemek adına yine kolonya sizlere en iyi çözüm olacaktır. 

Tıraş kolonyası seçerken nemlendirme etkisi yüksek ürünlere göz atabilirsiniz. Böylece kuruluk ve gerginlik hissinin önüne geçmiş olursunuz. New Well derma kozmetik ve profesyonel makyaj ürünleri ile birlikte erkek bakımı adına da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Şampuan, wax, tıraş kolonyası, sakal bakım ürünleri ve daha birçok seçenek “Erkek Bakımı” kategorisinde sizleri bekliyor. 

Tıraş sonrası kolonya ne işe yarar? 

Tıraştan sonra yüze ne sürülür? Sorusunun en bilinen yanıtı kolonya ve losyonlardır. Tıraş ardından ferahlık sunar. New Well Hair Studio erkek kolonyası çeşitleri hem kokuları hem de etkisi ile harika bir deneyim yaşamanızı sağlar. 350 ML boyutundaki ürünü uzun süre kullanabilirsiniz. Cildinizi ferahlatır ve tazeler. Daha canlı görünmenizi destekler. Güne başlayacağınız sabah saatlerinde tıraş olduktan sonra kendinizi daha iyi hissetmeniz ve yüzünüzü mikrop oluşumundan arındırmanız için en iyi seçenektir. 

Profesyonel erkek bakım ürünlerinde hem uygun fiyat politikası hem de kaliteli içerikleri ile fark yaratan New Well, tıraştan sonra yüze ne sürülür? Sorusunun en iyi yanıtı sizlere veriyor. Sizde hemen newwell.com.tr web adresini ziyaret edin ve birçok ürün seçeneğinden ihtiyaç duyduklarınızı kısa sürede sipariş verin. Ürünleriniz kapınıza kadar teslim edilecektir. Kaliteli ve keyifli alışverişin en iyi noktası New Well daima sizlerle!

 

Tıraş sonrası erkek kolonyası kullanarak yenilenmiş ve ferah hissedin! Tıraş sonrası kolonya neden ve nasıl kullanılır? Sorusunun yanıtı için tıklayın.

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.