Acı Oje

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Acı Oje Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tırnak yemek çok basit bir stres atma yöntemi gibi görünse de vücudunuz için oldukça tehlikeli bir eylemdir. Bu durum, ellerinize bulaşan bakteri ve mikrop gibi organizmaların vücuda yayılmasıyla ortaya çıkan enfeksiyon başta olmak üzere pek çok sağlık problemine ve geri dönüşü olmayan tırnak hasarlarına yol açabilir. Çocuklarda tırnak yeme alışkanlığı ise tüm bu problemlerin yanı sıra dişlerde şekil bozukluklarına sebebiyet verebilir. Tırnaklarınızın sağlığını ve yapısını koruyarak bakımlı bir görünüme sahip olabilmek için tırnak yeme alışkanlığınızı bırakabilmeniz çok önemlidir. Bu alışkanlığı sonlandırmaya yardımcı en önemli yöntemlerden biri ise tırnaklarınıza acı oje sürmektir.

Tırnak bakımı ürünleri içerisinde yer alan acı ojeyi alırken dikkat etmeniz gereken noktalar ise şunlardır:

  • En son teknolojiyle üretilmiş olmalıdır.
  • Acı tadıyla tırnakları yeme eylemini önlemeye yönelik olmalıdır.
  • Koku verici ve sentetik renklendirici içermemelidir.
  • Doğal yapısı ve keratin içeriğiyle tırnakları beslemeli ve güçlenmelidir.
  • Kadın ve erkeklerin yanı sıra çocukların kullanımına da uygun olmalıdır.

Acı Oje Fiyatları Ne Kadar?

Acı oje satın almaya karar verdiğinizde, karşınıza pek çok farklı ürün çıkacaktır. Acı ojelerin fiyat aralığı, markanın prestijine ve ürünün içeriğine göre değişir. Bununla birlikte alışveriş yapmadan önce piyasa araştırması yapmanız doğru bir adım olacaktır. Dermatoloji ve diğer sağlık uzmanlarının bu konudaki önerileri de sizin için önemli bir kriterdir. Bu aşamada New Well, üstün kalitesinden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyatlarla karşınıza çıkmaktadır. New Well tırnak bakımı ürün yelpazesinde yer alan Unisex No Bite, hassas formülasyonu ve uygun fiyatıyla vazgeçmek istediğiniz tırnak yeme alışkanlığınıza en ideal çözümü sunmaktadır. Ayrıca bu ürün, doğru bir şekilde tırnak bakımı da yapmanıza yardımcı olmakta ve tırnaklarınıza narin bir görünüm kazandırmaktadır.

Acı Oje Zararlı mı?

Acı oje; güvenilir yerlerden alındığı, sağlığı olumsuz yönde etkileyen bir içeriğe sahip olmadığı ve doğru zamanda kullanıldığı sürece zararlı değildir. Bu noktada unutulmaması gereken diğer bir husus ise acı ojenin amacına uygun kullanılmasıdır. Tırnak yeme alışkanlığına son vermek ve tırnakların sağlıklı görünmesini sağlamak için üretilen acı ojeler, kötü tadına rağmen elleri ağza götürmeyi engelleyemiyorsa zararlı olabilir.

Acı Oje Nerede Satılır?

Acı oje, kozmetik ürünleri satan mağazalarda, kozmetik ürünleri satan online alışveriş sitelerinde ve eczanelerde satılmaktadır. New Well’in internet sitesi, acı oje ve diğer tırnak bakımı ürünlerini güvenle alabileceğiniz en doğru adreslerden birisidir.

Acı Oje Su Geçirir mi veya Su ile Akar mı?

Acı oje, bir nevi tırnak cilasıdır. Bu nedenle de tırnaklara sürülüp doğru bir şekilde kurutulduktan sonra asetonla çıkarılmadığı sürece su geçirmez ve su ile akmaz. Suya karşı dayanıksız bir ürün, tırnaklar ağza götürüldüğünde de işlevsiz hale geleceğinden bu tür ürünlerden uzak durmak gerekir.

Tırnak Yememek İçin Acı Oje Nasıl Kullanılmalıdır?

Tırnak yememek için acı oje seçimini doğru yapmak kadar satın alınan ürünü doğru şekilde kullanmak da bir o kadar önemlidir. Acı oje kullanımı, birbirinden basit birkaç adımdan oluşur. İlk olarak tırnakların düzeltilmesi gereken kısımları düzeltilir, şekillendirilir ve hijyen kurallarına uygun bir biçimde eller tümüyle temizlenir. Temel işlemler gerçekleştirildikten sonra doğrudan tırnağa ya da oje üzerine uygulanabilen acı oje, ürünün kendisine ait olan geniş fırçasıyla sürülür ve kurumaya bırakılır. Acı oje, etkisini tam anlamıyla sürdürebilmesi için her gün ya da gün aşırı tazelenmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.