NEW WELL İle Kusursuz Ten Makyajı

Ten makyajımızın kusursuz görünmesini sağlayan fondöten, son günlerde kadınların makyaj çantalarının olmazsa olmazı bir ürün haline dönüşmüştür.

Fondötenler,  yüzümüzde oluşan sivilce ve yara izlerinden muzdarip olan insanlar için harika bir kurtarıcıdır. Peki

kusursuz fondöten

görünümü içi nelere dikkat edilmesi gerekir? İsterseniz birlikte inceleyelim...

Cildinizi tanıyın!

Cildinizin ihtiyacına yönelik fondötenler kullanmak, yüzle bütünlük sağlamış, sağlıklı bir makyaj görünümüne kavuşturur. Cildinizide sivilce ve yara izi gibi şikayetleriniz var ise yoğun kapatıcılığı olan fondötenleri tercih etmeniz kusursuz bir ten makyajı için oldukça etkili olacaktır. Cilt probleminiz az ise sadece ve cilt tonunu dengeleyen, Hafif Yapılı Fondötenleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

Cildinizin

sivilce kapatıcı fondötene

ihtiyacı var ise ne yapmanız gerekmektedir?

Ciltte oluşan sivilcelerden hemen hemen her bayan şikayetçidir. NEW WELL Derma Cover Cream Foundation, kremsi yapısı ve yoğun kapatıcılığı ile sivilce ve sivilce izlerini tek katta ustaca kapatarak sizleri pürüzsüz bir ten görünümü armağan etmektedir!

Son zamanların trendi porselen makyaj

Son zamanların trendi olan

porselen makyaj;

ciltteki koyu lekeleri ve sivilce izleri gibi can sıkıcı problemleri kusursuz bir şekilde kapatarak cilde porselen görünümü kazandırmaktadır. Bu makyaj trendi önemli günlerin kurtarıcısı olduğu gibi kadınlarında yeni favorisi olma yolunda emin ve sağlam adımlarla yürüyor. Peki … bu Porselen Makyajı Nerelerde Kullanabiliriz? Günlük olarak ağır gelebileceği için, özel günlerde kullanılması daha doğru olacaktır. Özellikle gelinlerin hedefi haline gelen porselen makyaj, gün boyu kalıcılığı ile kadınların güvenle kullanacağı bir makyaj haline gelmiştir.

 

Porselen gelin makyajı

Porselen gelin makyajı fondöteni  

denildiğinde akla gelen NEW WELL Derma Make-Up Cover Foundation mükemmel örtücülüğü ile tüm kusurları kapatırken sizlere aynı zamanda gün boyu kalıcılık sunar. Sizede günün tadını çıkarmak kalır!

 

Dövme kapatıcı fondöten arayışındaysanız, doğru adrestesiniz demektir...

Bir an düşünmeden yaptırdığımız ve sonradan pişman olduğumuz dövmelerin kapanması imkansız gibi görünsede artık NEW WELL Derma Make-Up Cover Foundation ile değil! Yüksek kapatıcılığı ile dövmelerinizi ustaca kapatarak sizleri bu dertten kurtarmaya yardımcı olacaktır!

NEW WELL porselen makyaj setiyle tanışın...

Yoğun kapatıcılığa sahip ürünler kullanmayı seviyorsanız porselen makyaj setini almanız sizin için harika bir seçim olacaktır. Çünkü özel gün makyajlarınızı, kapatılması gereken dövmeleri ya da

yara izi kapatıcı fondötenleri

aramanıza gerek kalmaz. NEW WELL Fondöten-Baz Seti sizlere ihtiyaç duyduğunuz kapatıcılık, kalıcılık ve porselen etkisini en etkili şekilde ulaşmanızı sağlayarak sizleri memnun etmeyi amaçlar!

 

İletişim Merkezi

Adres : Hadımköy Bağlantı Yolu Akçaburgaz mah. No:140 / Esenyurt / İstanbul

Telefon : (0850) 532 70 07

Email : info@newwell.com.tr