NEWWELL İle Porselen Gelin Makyajı

Yaz mevsimine girmekte olduğumuz bu aylarda Porselen Gelin Makyajı oldukça rağbet görmektedir.

Cildinize yansıtmış olduğu porselen cilt görünümü ve renk tonunuzun eşitlenmesi ile kusursuz gelin makyajınızın seçimini porselen makyaj ile yapmaya hazır mısınız?

 

PORSELEN GELİN MAKYAJI

Her kadının saçı, makyajı ve gelinliği ile kusursuz görünmek istediği gün düğün günüdür.Bunun için dikkat edilmesi gereken hassas noktalardan bir tanesi de porselen cilt makyajıdır.Cildin porselen bebekler gibi göründüğü porsele makyajın yapımında kullanılan porselen fondöten, pudra gibi ürünler özenle seçilmelidir.

KUSURSUZ CİLT

Derma Make-Up Cover Foundation, yoğun kapatıcı özelliği ile yaptığınız porselen makyajın doğal ve kusursuz görünümü yanısıra cildiniz nefes almaya devam eder.Bu eşsiz görünümü harika bir göz makajıyla tamamlayarak mükemmel görünebilirsiniz!

İşte Porselen Gelin Makyajı yapmanız için gerekenler : 

Güzelce temizlenmiş olan yüzünüze ilk olarak NEW WELL Make-up Base ile gözenek görünümünü kapatarak kusursuz bir cilt görünümü elde edebilirsiniz.
Makyaj bazı sürülmüş cildinize bir sünger veya fırça yardımı ile Derma Make-Up Cover Foundation ile cildinizdeki tüm akne, sivilce ve diğer lekelerin gizlenerek bebek görünümünde cilde sahip olabilirsiniz.

AMAN DİKKAT

Dikkat etmeniz gereken, seçmiş olduğunuz Derma Make-Up Cover Foundation ürünün cilt tonunuz ile uyumlu olmasıdır. Ayrıca uygulamış olduğumuz fondöteni boyun ve göğüs dekolte bölgenize de uygulamalısınız

ETRAFINIZA IŞIK SAÇIN

Göz altlarınızı aydınlatmak için NEW WELL Liquid Concealer ürünümüzü fırça yardımı ile uygulayın.

Kullanmış olduğumuz Derma Make-Up Cover Foundation ile tam uyumlu bir tonda seçtiğimiz NEW WELL Porcelain Make-Up Powder ile kapatıcınızı sabitleyin.
NEW WELL Porcelain Make-Up Powder uygulandıktan sonra, NEW WELL Porcelain Make-up Highlighter'ı elmacık kemiklerinize uygulayabilirsiniz.

SON DOKUNUŞLAR

Son olarak, göz ve dudak makyajınıza da uygun tonlarda NEW WELL Terracotta Blusher ile ten makyajınızı tamamlayın.

İşte kusursuz Porselen Cilt Makyajınız hazır !
 

İletişim Merkezi

Adres : Hadımköy Bağlantı Yolu Akçaburgaz mah. No:140 / Esenyurt / İstanbul

Telefon : (0850) 532 70 07

Email : info@newwell.com.tr