Yüz

Ten makyajı, makyajın zeminidir.  

Her kadın makyajının kusursuz görünmesini ister, bu kusursuz görünüme kavuşmak için ilk olarak cildin güzel temizlenmiş ve nemlendirilmiş olması gerekir.

Çünkü kirli cilde makyaj yapılırsa gözenekler tıkanır ve makyajınız kusurlu görünür.

  Bu görünümü önlemek için gelin

yüz makyajındaki

adımları hep birlikte inceleyelim...

 

Kusursuz ten makyajı

için ilk sırada cildin zeminini makyaja hazırlamak var. Makyaj bazları fondöteninizin daha kalıcı olmasını sağlamakla birlikte pürüzlü görüntüyü ve gözenek

görünümünü ortadan kaldırır.

Makyaj bazlarının

en önemli özelliklerinden biri de fondöten ile cildin arasına bariyer olur ve fondötenin cilde direkt temas etmesini önlemesidir. Yapı olarak yumuşak ve ipeksi olan NEW WELL Make-up Base Mattifying gözeneklerin ve ince çizgilerin görünümünü azaltarak makyaja kusursuz bir zemin hazırlamaya yardımcı olur. Bazı uyguladıktan sonra cilde oturmasını beklerseniz daha iyi sonuç alırsınız. Unutmayın makyaja başlarken temel sağlam olmazsa geriye kalan ürünlerde ciltte sağlıklı bir görüntü yaratmaz.

Gelelim fondötenlere,

fondöten

seçimleri çok önemlidir. Eğer cilt tipinize uygun olmayan fondötenler kullanırsanız ciltte çamur görünümü verir. Bunu önlemek için ilk olarak cilt tipinizi bilmeniz gerekir.Cilt tipi kuru olan kadınlar daha nemli fondöten, yağlı olan kadınlar mat fondöten tercih etmelidir.

Sorunlu bir cildiniz yok ise daha az kapatıcılıklı  olan, cildi besleyen NEW WELL Handmade BB Cream, biraz daha kapatıcı özelliği olsun istersenizde NEW WELL Derma

BB Cream

size tam olacaktır.

Kusursuz bir ten görünümü istiyorsanız size yüksek kapatıcılık sunan,

porselen makyajlarda

kullanılan NEW WELL Derma Make-Up Cover Foundation tam sizlik ! 

Biraz daha doğal, cilt ile bütünleşen, kapatıcılığı arttırılabilir bir ürün istersenizde NEW WELL Ultimate Cover Foundation sizin için uygun olacaktır

  Cildiniz hassas ve güneş lekelerinden şikayetçiyseniz SPF 30 güneş koruması içerikli  NEW WELL Satin Foundation size yüksek koruma sağlar.

  Daha kompakt ve kremsi fondöten için ise NEW WELL Derma Cover Cream Foundation size uygun olacaktır. 

Gelelim

kapatıcılara

, hayatın koşuşturmasına ayak uydurmak için kalktığımız erken saatler ve kaldığımız uykusuz geceler, genetik gibi daha birçok neden göz altlarımızın daha mor ve şiş görünmesine neden olur. Bu mor halkalar çok can sıktığı için burada devreye kapatıcılar girer. Kapatıcılar göz altlarındaki renk farklılıklarını nötrleyerek daha sağlıklı bir görünüm sağlar. Tabii kapatıcılarda da dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Göz altlarınız kuru ise kapatıcı sürmeden  önceden göz altı nemlendiricisi sürmek ve kapatıcının nemli bitişli olması sizin için daha iyi olacaktır. Eğer göz altlarınız kuru değilse daha mat bitişli bir kapatıcı kullanmak daha iyi bir tercih olacaktır. Daha likit yapılı ürünler kullanmayı seviyor iseniz NEW WELL Liquid Concealer, eğer stik yapılı ürünler tercih ediyor iseniz NEW WELL Handmade Concealer size uygun olacaktır.

 

Şimdi de

pudrayla

ten makyajımızı sabitleyelim, ten makyajının gün boyu kalıcı olması ve parlamaması için pudralar çok önemlidir. Pudralar doğru kullanılmazsa ciltte pul pul bir görüntü bırakır. Bu görüntüde ten makyajınızın kötü durmasına yol açar. Ten makyajınızın sabitlenmesinde toz yapıda bir transparan pudra olsun istiyorsanız NEW WELL Derma Transparent Powder size uygun olacaktır. Hem kompakt yapıda olsun hem de renkli bir pudra arıyorsanızda NEW WELL Handmade Powder tam sizlik!

 

Birazda yüzümüzü boyutlandıralım, yüz boyutlandırmak ten makyajının en eğlenceli kısmıdır. Neden mi? keskin yüz hatları, çıkık elmacık kemikleri ve yüzün parlayan yüksek noktaları yüzü daha canlı ve hareketli gösterir. Yüze keskinlik katmak için NEW WELL Derma Cover Natural Bronzer Powder harika bir seçim olacak. Elmacık kemiklerini belirginleştirmek istiyorsanız NEW WELL Handmade Blusher'ı yanaklara hafifçe uygulayın.

Yüz boyutlandırmanın en can çarpıcı kısmı olan

aydınlatıcılar

... aydınlatıcılar burun ucu, burun kemiği, kaş altı, göz pınarı, şakaklar ve dudak üstü gibi bölgelere uygulandığında harika bir görüntü verir , bu harika görüntüye ise NEW WELL Makeover Highlighter Aydınlatıcı ile elde edebilirsiniz , aydınlatıcıda krem ürün tercih ediyorsanız NEW WELL Handmade Highlighter Cream sizin için uygundur.


 

 

İletişim Merkezi

Adres : Hadımköy Bağlantı Yolu Akçaburgaz mah. No:140 / Esenyurt / İstanbul

Telefon : (0850) 532 70 07

Email : info@newwell.com.tr