Zaman Az Hedef: İyi Görünmek!

 

Biz kadınlar  güzel görünmek için bazen saatlerce ayna karşısında kendimizle uğraşırız ama gel gelelim ki…

 

 

 

 Bazılarımızın buna vakti yok ama  artık geç kalmak da yok!

Çalışan,okuyan ,acelesi olan kadınlarımız için 4  ürünle daha iyi görünme tüyoları...

 

 

 

 

 

 

 

 

GÖZLER ve DUDAKLAR

İlk bakıldığında yüzde en dikkat çeken gözler ve dudaklardır…

 Gözlere eyeliner , smokey eye gibi uğraştırıcı makyajlar yapmayın,onun yerine  yoğun şekilde mascara uygulandığında yeterli olacaktır. Zaman kazanmak için kirpikleri  Anında belirginleştiren NEW WELL mascara - Extra Double Volume tam sizlik!

 

 

 

 

 
 

 

Gelelim rujlara , rujda koyu renkler sürmek uğraştırıcı olabileceği  için doğal tonlar kullanıp dudakları biraz daha belirginleştirmek daha iyi olacaktır.  Kolay sürümü, nude tonlarıyla NEW WELL Handmade Nude Lipstick rujlar sizin için iyi bir tercih olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GELELİM TEN MAKYAJINA

Ten makyajını minimal tutup en iyi sonucu almaya çalışacağız...

Ten makyajı yaparken zaman kaybettirecek makyaj fırçaları yerine ellerinizi kullanmaktan çekinmeyin. Elle uygulamak hem daha ciltle bütünleşmiş bir makyaj sağlar, hem de zaman kazandırır. Makyaja başlamadan önce yüzünüzü  hızlı nemlendirecek ürünler kullanmak ten makyajınızın daha sağlıklı durmasını sağlar.

 

 

 

 
 

 

Geldik kapatıcılara...

Daha uyanmış bir yüz için göz altlarınızı kapatmanız yeterli olacaktır.Eğer sivilce,sivilce izi gibi sorunlarınız varsa fondöten yerine kapatıcıyı sorunlu bölgelere uygulayın.Bunun için NEW WELL Liquid Concealer iyi bir tercih olacaktır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şimdi ise allık …

Allıklar yüze renk verip canlandırdığı için böyle hızlı makyajlarda çok iyi bir tercih olacaktır.Tozutmayan ,sürümü kolay olan allıklar önemlidir . Bu nedenle NEW WELL Handmade Blusher sizin için uygun olacaktır.

 

 

 

 

 
 

 

VERDİĞİMİZ TÜYOLARI YERİNE GETİRDİKTEN SONRA DA KOCAMAN GÜLÜMSEYİN ,UNUTMAYIN KADININ  EN ÖNEMLİ MAKYAJI GÜLÜMSEMESİDİR.

 

 

 

 

 

 


 

 

İletişim Merkezi

Adres : Hadımköy Bağlantı Yolu Akçaburgaz mah. No:140 / Esenyurt / İstanbul

Telefon : (0850) 532 70 07

Email : info@newwell.com.tr