-%70 Yeni
Ürün Kodu : 1033

Translucent Loose Setting Powder 02

149,89 TL
499,80 TL
Seçiniz

02

Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri

Translucent Loose Settıng Powder 02


Pudra, ten makyajının olmazsa olmazlarındandır. Ten rengi tonlarında ve transparan olarak üretilen pudralar makyajı sabitlemeye ve cildi matlaştırmaya yarar. New Well Translucent Powder, toz yapısından dolayı kolay bir uygulama sağlar ve transparan yapısı sayesinde cildinle hızlıca bütünleşir.

New Well Translucent Powder, Toz formda üretilen bu transparan pudranın temel görevi makyajı sabitlemektir. New Well Translucent Powder'ı sürerken pudra fırçasını hafifçe pudraya batırdıktan sonra fırçayı silkeleyerek fazla pudrayı atıp cildini süpürür gibi pudrayı sürmelisin. Böylece cildine fazla pudra uygulamadan doğal bir görünüm elde edebilirsin. New Well Translucent Powder sayesinde porselen gibi bir tene sahip olabilirsin!

Yüzünü contour uygulamasıyla yeniden boyutlandırırken New Well Translucent Powder'dan yardım alabilirsin. Son yıllarda karşımıza çıkan ve pişirme yöntemi diye adlandırılan makyaj trendinde, yüzünün aydınlık kalmasını istediğin yerlerine makyaj süngeri yardımıyla aldığın pudrayı kalın bir katman halinde sürüp 5-10 dakika bekletmelisin. Devamında doğal bir görünüme sahip olmak için cildindeki fazla pudrayı fırça yardımıyla süpürmelisin. Böylece teninin ısısı sayesinde pudra cildinde daha iyi bütünleşir ve uyguladığın bölgelere aydınlık bir görünüm katabilirsin.

New Well Translucent Powder sayesinde makyajını sabitleyebilir ve cildini matlaştırabilirsin. Özellikle cildinin yağlı bölgelerine hafifçe sürdüğünde makyajını sabitleyebilirsin. Gün boyu kalıcı olduğu için makyajının akmasını ve bulaşmasını engeller. New Well Translucent Powder, cildine mat ve sağlıklı bir görünüm katarken pürüzsüz dokusu sayesinde cildinde kadifemsi bir his bırakır. Cildinin kusursuz görünmesini istiyorsan New Well Translucent Powder kurtarıcın olacaktır!
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.