Yeni yılda hacimli ve uzun kirpikler için 3 maskara önerisi!

03 Ocak 2023
Yeni yılda hacimli ve uzun kirpikler için 3 maskara önerisi!

Yeni yılda hacimli ve uzun kirpikler için 3 maskara önerisi!

Hacimli ve uzun kirpikler hangi kadının hayali değil ki… Gözleri dikkat çekici hale getiren ve bakışlara anlam kazandıran maskara önerileri ile sizinleyiz! Yeni yıla hazırlanırken kullanabileceğiniz ve gecenin yıldızı olacağınız bir makyaj uygulamaya hazır mısınız? İşte kirpikleri uzun gösteren maskaralar ve özellikleri…

Bir makyajın vazgeçilmezi nedir? Sorusunun yanıtı şüphesiz ki maskara olacaktır. Baskın görüntüsü ile kullandığımız renkleri ön plana çıkarır. Gözlerde bazı profesyonel teknikler ile harika etkiler yaratır. Bu nedenle maskara seçerken ürün özelliklerini sınıflandırmayı ve kullanımı doğru analiz etmeniz gerekir. Sadece dış köşelere yapacağınız yoğun uygulama ile yuvarlak göz hattınızı çok daha çekik hale dönüştürebilirsiniz. Ya da göz pınarlarınızın bulunduğu alana kirpik kıvırma makası ile maskara sürerek daha açık gösterebilirsiniz. İşte tüm bu etkiler doğru maskara ve uygulama ile oluşturuluyor. Yılbaşında özenerek şahane bir makyaj ortaya çıkaracağınıza hiç şüphemiz yok! Bunun için değerlendirebileceğiniz en iyi ürünleri sizler için sıralamak istedik. 

Volume & Waterproof Maskara

Tabii ki yılbaşı makyajında suya dayanıklı maskara kullanmanızı öneriyoruz. Eğlencenin tam ortasında akan ya da dağılan bir rimel görüntüsünü hiçbirimiz istemeyiz. Bu nedenle size New Well’in volüme etkisi ile fark yaratan Waterproof maskarasını öneriyoruz. Mascara - Volume & Waterproof kirpik dostu formülüyle birçok etkiyi bir arada sunuyor. İçeriğindeki özler sayesinde kirpiklerinize sadece hacim vermekle kalmıyor aynı zamanda da besliyor. Octyldodecanol, daha sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Glyceryl Stearate, nem kaybını önlerken kirpiklerinizi onarıyor. Propylene Glycol ise maskaranın emilimini arttıran mükemmel bir etki oluşturuyor.

Peki doğru uygulamak için neler yapabilirsiniz? Sınırlarınızı zorlayıp kirpiklerinizin gücünü artırmak isterseniz maskarayı doğru sürmelisiniz. Böylece dipten uca doğru yapacağınız uygulamanın ne denli başarılı olduğunu ilk kullanımda fark edeceksiniz. İyi bir sonuç elde etmek için ürünü iki kat sürün. Merak etmeyin, iki kat uygulamalarda da pürüzsüz görüntüyü kaybetmeyeceksiniz. Fonksiyonel fırçası kirpikleri tabaka biçiminde sardığı için her bir kirpik mükemmel bir form ve hacim kazanacak.

Bio-Herbal Bitkisel Maskara

Maskaradan söz ediliyorsa Bio-Herbal’a yer vermeden olmaz! İçeriğindeki 7 bitkisel yağ çeşidi ile kirpikleri beslerken uzunluk kazandıran bu ürün, New Well’in favori seçeneklerinden biri. Takma kirpik etkisi veren maskara ile kirpikleriniz hiç olmadığı kadar uzun ve gür. Kirpiklerinize hacim veren maskara ile dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Yapısındaki doğal bileşenler ile kirpikleriniz için en iyi maskara olan bio-herbal maskarayı tercih ederek farkı görebilirsiniz. Bu ürünün içeriğinde avokado yağı, tatlı badem yağı, macadamia yağı, argan yağı, kızıl yonca extractı, e vitamini ve keratin bulunuyor. Güçlü içeriği ile bio-herbal maskara sayesinde daha dolgun, hacimli ve sağlıklı kirpikler sizi bekliyor. Rimel öncelikle üst kirpik diplerinden başlanarak zikzak hareketlerle kirpiğin ucuna kadar sürülmelidir. Alt kirpikler için hafif bir uygulama yapılmalıdır. Çünkü gözü düşük gösterebilir. Kirpikleriniz çok düz ise maskaradan önce kirpik kıvırıcı kullanabilirsiniz. Böylece maksimum kıvrıklık elde edersiniz.

Boom Volume Maskara

Kirpikleri kökten uca yakalayan ve muhteşem kıvrımı ile hacim kazandıran Boom Volume Maskara, hem rengiyle hem de etkisiyle makyaj çantalarının vazgeçilmezi oldu. Suya dayanıklı bir yapıya sahip olan bu ürün ile ufak yağmur damlaları hacimlendirdiğiniz kirpikler için sıkıntı olmaktan çıkacak. Eğer siz de hacimli ve dolgun kirpiklere sahip olmak istiyorsanız yoğun ve farklı boyutlarda kıl fırçaya sahip Boom Volume Mascara, istediğiniz kirpiklere ulaşmak adına en iyi seçeneğiniz olmaya hazır. Yoğun siyah etkisi bakışlarınızı güçlendirecek. Siz de bu mükemmel etkili ürünü hemen keşfedin ve yıla hazırlanırken hacimli ve uzun kirpikler elde edin! Daha fazlası için newwell.com.tr web adresini takip etmeyi unutmayın. İndirimli ürünler ile yılbaşı makyajınızın eksiklerini tamamlayın.

Hacimli ve uzun kirpikler için 3 favori maskara ürününü incelemeye hazır mısınız? Yeni yıl makyajınızı taçlandıracak tüm ürünler için tıklayınız.

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.