Yoğun Kapatıcı Fondöten Nedir ve Nasıl Kullanılır?

29 Haziran 2021
Yoğun Kapatıcı Fondöten Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Yoğun Kapatıcı Fondöten Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Yoğun kapatıcı fondöten, cilt kusurlarını tek adımda örtmeye yarayan, cildi tek ton haline getirmenize yardımcı olan makyaj malzemeleridir. Özel günlerde, akşam yemeklerinde ya da davetlerde cildinizdeki tüm kusurları zaman harcamadan tek adımda kapatmak istediğiniz her an, yoğun kapatıcı fondötenleri kullanabilirsiniz.

Fondöten, ciltteki çil, kırmızı leke ya da akne izlerini gizlemek adına tercih edilen bir üründür. Ancak her fondöten kusurları başarılı bir şekilde örtmez. Örtse dahi günün ilerleyen saatlerinde dağılma yaratabilir. Bu gibi problemleri yaşamamak için cilt tipine uygun kaliteli ürünler tercih etmek gerekir.

En iyi kapatıcı fondöten için öncelikle cildinizi tanımanız gerekir. Kuru bir cildiniz var ise daha ıslak ve nemli bitiliş fondötenler kullanmanız daha başarılı sonuçlar doğuracaktır. Fakat cildiniz yağlı ise bu fondötenler yüzünüzde parlamayı daha da arttırır. Bu sebeple mat bitişli fondötenler kullanmanız gerekir. Doğru ürünleri tercih ettiğinizde çok profesyonel sonuçlar yarattığınızı siz de fark edeceksiniz.

Kapatıcılığı yüksek fondötenler

Bundan bir süre önce kapatıcılığı yüksek fondötenler kalın yapılı ürünler olarak biliniyordu. Çünkü yüksek kapatıcılık için çok kalın ürünler bulunuyordu. Fakat şuan yüzünüzde ağırlık hissi yaratmayacak, incecik yapıda fondötenler bulunuyor. Yüzünüzde bir katman etkisi yaratmadan tek adımda kusurları gizleyebilmek mümkün. Bu fondötenlerin yapısı ince olduğu için günlük makyajda da tercih edebilirsiniz.

Pürüzsüz görünen bir cilt için yüzünüzü makyaja hazırlamanız gerekir. Yalnızca iyi bir fondöten kullanmak cildinizi kusursuz yapmaz. Yüzü temizlemek, peeling yaparak ölü derilerden arındırmak ve nemlendirmek çok daha iyi sonuçlar doğurur. Cildiniz kadife görünür. Eğer sıcak havalarda bu tarz kapatıcı ürünler kullanacaksanız mutlaka makyaj bazı uygulamalısınız. Baz, makyajın bozulmasını ya da dağılmasını engeller. Tutuculuğu kuvvetlendirir. Gün boyu özenerek yapmış olduğunuz makyajınız sizinle kalır.

Yoğun kapatıcı fondöten önerileri nelerdir?

En iyi kapatıcı fondöten önerilerine ihtiyaç duyuyorsanız, dizi – film setlerinde tercih edilen ve etkisi ile mucize yaratan New Well ürünlerini inceleyebilirsiniz. Aşağıda yoğun kapatıcı fondöten ürünleri yer alıyor. Elde etmek istediğiniz sonuca yönelik seçimler yapabilirsiniz.

New Well Derma Makeup Yoğun Kapatıcı Fondöten ;

Eğer tempolu bir hayatınız var ise ve kısa sürede etki edecek pratik bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Derma Makeup Fondöten - Yoğun Kapatıcı Fondöten, uzun süren kalıcı etkisi ile makyaj çantasının vazgeçilmez ürünü olmaya aday. Cilt üzerinde katman hissi vermeyen fondöten oldukça doğal görünüyor.Güneş lekeleri, akne ve sivilce izleri gibi çeşitli cilt kusurlarının hepsini gizleyen Derma Makeup Fondöten - Intense Cover, yüksek kapatıcı özelliğe sahip muhteşem bir ürün

New Well Derma Makeup Cover Yoğun Kapatıcı Fondöten ;

Derma Make-Up Cover Foundation, yüz çizgilerini ve kazayağı görünümünü yok ederek cildinizde porselen etkisi yaratır. Sarı ve pembe alt tonları sayesinde her ten rengine uyum sağlayarak cildin doğal görüntüsünü kazanmasına yardımcı olur. SPF 15 güneş koruması ile cildinizi korur. Doğal bir kil olan kaolin, magnezyum ve sodyum gibi minerallerden oluşan ve 4 farklı renk seçeneği bulunan Derma Makeup Fondöten - Intense Cover, her cilt tipine uyum sağlıyor.

Sizde tüm yoğun kapatıcı özellikteki fondötenleri incelemek ve aynı zamanda indirimli ürünlere göz atmak için newwell.com.tr web adresini takipte kalın. Makyaj çantanızın eksiklerini uygun fiyatlar ve profesyonel ürünler ile karşılamak artık çok kolay. En iyi kapatıcı fondötenler ve daha fazlası daima sizlerle.

PROFESSIONAL MAKE-UP FONDÖTENİMİZE GÖZ ATIN!

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.