Doğal Peeling Ürünleri

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Cildiniz, günlük yaşam içinde toz ve suyun kireç etkisiyle gözenekleri dolduğu için zaman zaman derinlemesine temizlik ister. Yanı sıra, ürün alırken de bazı özelliklere dikkat etmek gerekir.

Peeling Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ciltteki ölü derinin soyulması işlemine peeling denir. Bu işlem sayesinde cilt cansız ve mat görünümünden kurtulmaktadır

Haftalık yüz bakımı rutininize dahil edeceğiniz ölü deri soyma işlemi için dikkat etmeniz gereken en önemli şey, satın alacağınız ürününün cilt tipinize uygun olmasıdır. Cilt tipinizin yanı sıra ürünün doğal içerikli olması da önemli bir etkendir. Kimyasal yerine bitkisel bazlı ürünler tercih etmeniz cildinizin yararına bir seçim olacaktır. Cilt temizliği sonrası Kaş ve kirpik bakımı gibi rutinleri de tamamlayıp yüzünüzde sağlıklı ve bütünsel bir görünüm yaratabilirsiniz.

En İyi Peeling: New Well Doğal Peeling

New Well Doğal Peeling ürünleri, bambu özlü ve kırmızı ginseng içeren doğal yapılı formülleri ile cildinizi yormadan, ölü deri temizleme işlemini gerçekleştirirken içerdiği bitkisel özler, cildinize gereken bakım desteğini de verecektir.

Doğal Peeling Fiyatları Ne Kadar?

Eskiden kaliteli ve doğal ürünlerin yüksek fiyata satıldığı algısı var olsa da, New Well Doğal Peeling ürünleri sayesinde bu algı yıkılmış ve doğal bakım ürünleri herkesin ulaşabileceği fiyatlarla tüketiciye sunulmuştur.

Peeling Önerileri: Bambu Peeling ve Kırmızı Ginseng Peeling

New Well'in yeni serisi Bambu Peeling ve Kırmızı Ginseng Peeling seçenekleri ile raflarda yerini aldı! Bu ürünlerin sevilmesinin ve sıkça önerilmesinin sebebi ise canlandırıcı ve arındırıcı içeriğidir. Bambu peeling kil bazlı bir üründür, ferahlatıcı etkisi bilinen bambu özü ve cildi aydınlatan kayısı içerir. Kırmızı Ginseng peeling ise yine kil bazlı ve kayısı parçaları içeren formülünün yanı sıra kırmızı ginseng özü sayesinde cildi ölü deriden arındırırken yeniler.

Hassas Ciltler İçin Peeling Nasıl Olmalıdır?

Hassas ciltler bakım ürünü alırken ürünün de hassas, doğal içerikli olmasına dikkat etmelidir. Ağır bileşenler içeren ürünler, hassas cildi yorar ve tahriş eder. Ayrıca ürünün jel yerine krem kıvamında olması da hassas ciltler için kullanımı kolaylaştıran bir etkendir. Satın aldığınız ürününün içeriğini kontrol etmeli ve cildinizde alerjiye neden olabilecek bir etken varsa uzak durmalı, ayrıca ürünü uygularken de kızarıklık oluşmaması için cildinize nazik davranmalısınız. En iyi arındırıcı bakım sonucunu elde etmek için rutininize kil maskesi eklemeyi unutmayın.

Kuru Ciltler İçin Peeling Nasıl Olmalıdır?

Kuru cilt aynı anda hassas cilttir, bu nedenle kuru ciltler için ürün satın alırken cilt tipinize yönelik olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Yağlı ciltler için uygun olan bir ürün, sizin cildiniz kuru ise kullanılmamalıdır. Cildinizi yorabilir ve istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Ölü deriyi temizlemek için derinlemesine bakım yaparken cildin nemini iyice kurutacak bir ürün seçerseniz yüzünüz pul pul soyulur. Bunun yanı sıra, ölü deri arındırma işlemini iki haftada bir yapmanız ve kullandığınız ürünün parçacıksız, süt kıvamında olması yerinde olacaktır.

Yağlı Ciltler İçin Peeling Nasıl Olmalıdır?

Yağlı ciltler, açık gözeneklere ve siyah nokta sorununa yatkın ciltler oldukları için cilt tipi yağlı olanlar bu sorunlarla savaşan, gözenekleri açacak ve fazla sebumu temizleyecek jel bir ürünle bakım yapmalıdır. Parçacıklı jel peelinglerin yanı sıra tercih edebileceğiniz bir diğer ürünse peeling maskesi. Haftada bir derinlemesine bakım yaparak gözeneklerinizi temizleyebilirsiniz fakat aktif sivilce, akne gibi durumlar söz konusu ise yayılmaması adına sivilceli bölgelere dokunmamalısınız.

Peeling Ürünleri ve Peeling Çeşitleri Nelerdir?

Ürünler cilt tipine göre çeşitlerine ayrılmaktadır. Her cilt tipinin sorunu farklı olduğu için her ürün de farklı cilt yapısına yönelik hazırlanmıştır. Normal ciltler, yağlı ciltler, kuru ciltler, hassas ciltler için farklı uygulamalar ve ürünler kullanılır. Uygulamanın çeşitleri ise uygulamanın derinliğine ve sıklığına göre çeşitlenebilir.

Peeling Jel Farkı Nedir?

Peeling jel, karma ve yağlı ciltlere hitap etmektedir çünkü bu yapıdaki ciltler jel ile daha kolay ve derinlemesine temizlenebilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.