Saç Bakım Şampuanı Çeşitleri

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Filtrele
Filtrele

Şampuan

Kadınların ve erkeklerin, kendilerine bakım yaparken en fazla zaman harcadıkları yerlerinden biri saçlarıdır. Saç maskeleri, şampuanlar, saç kremleri, serumlar ve kürler bazen hiçbir işe yaramaz, bazen de aksi sonuçlar verir. Aslında değişen hava koşullarından, sudan ya da boya gibi etmenlerden dolayı zayıflayan saç tellerin, zengin içerikli saç bakım ürünleriyle eski sağlığına kavuşabilir. Doğru bir uygulama, kısa bir süre içinde saçlarının güçlü ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlar. Kısacası, dolgun ve güçlü saçlara sahip olmanın en etkili yolu saç bakimi için doğru yöntemleri ve ürünleri tercih etmektir.

Saçlarının yoğun olarak hasar gördüğü zamanlarda New Well ile saçlarını onarabilir ve eski sağlığına kavuşturabilirsin. New Well Dökülme Önleyici Şampuan; içerdiği kafein, ısırgan ve sarımsak özleri ile saç tellerindeki folikül tıkanıklarını saçlarını yıpratmadan açar ve saç derin için uzun süren ferahlatıcı etki sağlar. Kırılma önemli ölçüde azalacağından saçın daha sağlıklı bir hale gelir ve saç dökülmesi büyük ölçüde azalır. New Well Onarıcı Şampuan; içerisindeki argan, coconat, badem, ceviz, ay çiçeği gibi besleyici bitki özleriyle saçlarına özlediğin ipeksi yumuşaklığı ve ışıltılı görünümü tekrar kazandırır. Saçların daha hacimli hale getirirken kepek oluşumunu önleyerek daha parlak saçlara kavuşmanı sağlar ve saçlarındaki nem oranını korur. Kullandığın şampuanla saçlarına hem bakım yapabilir hem de şampuanın tazeleyici ve uyarıcı etkisiyle saçlarının sağlıklı uzamasını sağlayabilirsin. New Well’in geniş ürün yelpazesinden saç yapına en uygun ürünü seçip düzenli kullanımla saçındaki farkı net bir şekilde görmen mümkündür.

Saç sağlığı için şampuanın nasıl uygulandığı da önemlidir. Şampuanı çok sıcak suyla beraber kullanman saçlarının kurumasına sebep olacağından saçlarını ılık suyla ıslattıktan sonra saç diplerine nazikçe masaj yapman gerekir. Bu masaj, saç köklerindeki dolaşımı tetikler ve saçlarını daha sağlıklı hale getirir. New Well’in eşsiz ürünlerini doğru kullandığında saç bakımı senin için artık çok kolay olur. Birbirinden etkili New Well ürünleri sayesinde özlediğin saçlara kavuşman hiç de zor değil. New Well ile saçlarındaki tokaları at, saçlarını özgür bırak ve hayatın keyfini çıkar!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.