-%60 Yeni
Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Pure Detox Clay Mask / Saf Kil Detox Yüz Maskesi

Ferah kokusuyla seni etkisi altına alacak Pure Detox Clay Mask/ Saf Kil Detox Yüz Maskesi, cildinin nem dengesini korur, cildinde kalan yağ, kir ve makyaj kalıntılarını kolayca temizlemeni sağlar. Kil ve kömür içerikli formülüyle günlük arındırıcı ya da detoks maskesi olarak kullanabilirsin. Cildini temizlerken yumuşatan maske, gözeneklerini de derinlemesine temizler. Bu temizlik sırasında tende tahrişe veya alerjiye neden olmaz.

Kullanıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlayan ve ferahlık hissi veren detoks yüz maskesi cildi tazeler. Sivilce, güneş lekeleri ve ciltteki renk değişmelerini dengeleyerek zamanla yok olmasını ve doğal ten rengine kavuşmanı sağlayan kil maskesini, düzenli olarak kullandığında sivilce oluşumunun engellendiğini, sivilcelerde azalma olduğunu görebilirsin. Cildin kan akışının hızlanmasını sağlayan maskeyi kullandığında hücrelerin yenilenir, teninin ışıltısı artar.

İçeriğindeki saf kil sayesinde, tendeki pürüzleri ve birikmiş yağları arındırıp cilde mineral desteği sunarak kusursuz bir görünüm sağlayan kil maskesi ile cilt bakımını noktalayabilirsin. New Well Pure Detox Clay Mask/ Saf Kil Detox Yüz Maskesi içeriğinde yer alan kömürün mıknatıs özelliği ile de cildinde depolanan kirleri ve sana rahatsızlık veren pürüzleri cildinden söküp atabilirsin.

Tamamen organik besleyici yağlar içeren detoks yüz maskesi yağlanma, siyah nokta ve yaşlanma karşıtıdır. Kullandığın anda cildini temizleyen, aydınlık, ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlayan alkolsüz kil maskesi, 7 gün düzenli olarak kullanıldığında cildini güzelleştirir. Kullandığın her gün cildinin nefes aldığını, kalitesinin artırdığını hisseder, adım adım ışıltılı güzelliği fark edersin.
Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Aqua, Clay, Kaolin, Polysorbate 20, Propylene, Glycol, Butlylene Glycol, CI 77499, Caprylyl Glycol, Cilric Acid, Xanthan Gum, Moraccan Lava Clay, Polyglycerin-10, Carbon, Sodium Detydroacetate, Phenoxyethanol, Linalool, Limonone, Parfume.
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.