Ürün Kodu : 1102

New Well Full Lash Volume Waterproof Mascara

149,90 TL
Paylaş:
Kampanya
Ürün Özellikleri

New Well Full Lash Volume Waterproof Mascara

Mascara - Waterproof, yoğun siyah renk ve dolgun görünümle etkileyici bakışlara sahip olmak isteyenler için üretilir. Farklı boyutlardaki yoğun fırçası, tüm kirpiklerini, dipten uca kadar, tek tek ayırır. En kısa kirpiklerin bile kıvrımlı ve belirgin bir görünüme kavuşur. Tek kat uygulamada bile kirpiklerinin hacimli görünmesini sağlarsın. Özel tasarımlı fırçası sayesinde kirpikleri kavrar, kıvırır ve uzatır. Tek kat uygulamada etkili olan Mascara - Waterproof, 2 kat uygulama sonrası daha yoğun siyah renk vererek çarpıcı bakışlara sahip olmanı sağlar.

Ürün, farklı dış etekenlere karşı dayanıklıdır. Yaz aylarında denize ve havuza girerken, spor salonunda, havasız ve klimalı ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsin. Mascara - Waterproof'un suya dayanıklı özel formülü sayesinde makyajın bozulmaz ve güne devam edebilirsin. Uzun süreli kalıcı formülü ile gün boyu hacimli kirpiklere sahip olabilir, güzel makyajının keyfini çıkarabilirsin.

Mascara - Waterproof yoğun siyah renkle dumanlı gece makyajını tamamlayıcı bir parçası olurken günlük makyajda ve yalnızca maskara kullanılan sade makyajlarda da en büyük kurtarıcın olur. Topaklanmayan ürün, suya dayanıklı yapısıyla her şartta rahatça kullanılabilir.

Göze zarar vermeyen, dermatolojik testlerden geçirilerek onaylanmış özel formül; hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Mascara - Waterproof ile seni görenlerin hayranlıklarını uyandıracak kirpiklere sahip olabilirsin. Bu hissi yaşamak istiyorsan gecikme.

Ödeme Seçenekleri
İade ve Teslimat
İçindekiler
Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.