Profesyonel Makyaj Malzemeleri - New Well

Ruj Seçimi Nasıl Yapılır?

24 Temmuz 2020
Ruj Seçimi Nasıl Yapılır?

Ruj, makyajın tamamlayıcı unsurlarından biridir. Uzun yıllardır yalnızca 1 ruj kullanılarak birçok farklı makyaj stili ortaya çıkartılmıştır. Ruj seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Ürünün yapısı, kalitesi, rengi ve dudakların şekli bunlardan bazılarıdır. Peki ruj tercihi hangi kriterlere göre yapılmalı? Ruj alırken nelere dikkat edilmeli? Hepsinin yanıtını sizler için verdik.

Kirpik Yapısına Göre Doğru Rimel Seçimi Nasıl Olmalı?

20 Temmuz 2020
Kirpik Yapısına Göre Doğru Rimel Seçimi Nasıl Olmalı?

Kirpiklerimiz, bakışlarımızı yoğunlaştırır ve gözlerimizi daha iri hale getirir. Kirpik yapımızı tanımalı ve rimel seçimini buna göre yapmalıyız. Kendi kirpik yapınıza uygun maskaraları belirlemek, çok daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Birçok kadın doğru maskara seçimi yapabilmek adına farklı farklı ürünler deniyor. Bugün kirpiğe göre maskara seçiminin püf noktalarına değineceğiz.

Cilt Bakımı Nedir? Neden Cilt Bakımı Yapılmalı?

15 Temmuz 2020
Cilt Bakımı Nedir? Neden Cilt Bakımı Yapılmalı?

Cilt bakımı, cildin ihtiyaçlarına uygun ürünleri düzenli olarak kullanarak elde edilen sonuçlar bütünüdür diyebiliriz. Herkes farklı cilt yapılarına sahiptir. Cilt yapısını tanıyıp eksikleri gidermek adına bakım yapmak oldukça önemlidir. Böylece daha sağlıklı görünen, aydınlık ciltlere sahip olunabilir. Cildin eksiklerini görmemek, cilt tipine uygun olmayan ürünler kullanmak akne, yara vb. farklı cilt sorunlarının oluşmasına yol açabilmektedir. Bu nedenle doğru cilt bakımı yapmak son derece önemlidir.

Highlighter Nedir ve Nasıl Kullanılır?

09 Temmuz 2020
Highlighter Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Highlighter, uzun zamandır makyaj uygulamalarının vazgeçilmez ürünü. Cildi canlandırması ve parlaklık kazandırması, daha iyi görünmek için çok büyük bir etken. Peki highlighter nasıl uygulanır? Highlighter hangi bölgelere sürülür? Toz highlighter mı likit highlighter mı tercih edilmeli? Tüm soruları sizler için yanıtladık!

Pürüzsüz Ruj Nasıl Sürülür?

07 Temmuz 2020
Pürüzsüz Ruj Nasıl Sürülür?

Ruj sürmek her zaman sanıldığı kadar kolay olmayabiliyor. Birçok kadın sürüldükten sonra dağılan ya da yeterince iyi sürülemeyen ruj uygulamalarından şikayetçi. Peki pürüzsüz ruj nasıl sürülür? Doğru ruj sürme teknikleri nelerdir? Hatalar nasıl kamufle edilebilir?

Makyaj Sabitleyici Sprey Ürünleri

01 Temmuz 2020
Makyaj Sabitleyici Sprey Ürünleri

Makyaj sabitleyici sprey çeşitleri, tüm uygulamanın korunmasını sağladığı için büyük ilgi görüyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında sıcağın etkisiyle makyajın bozulmaması adına birçok kadın makyaj sabitleme spreyi tercih ediyor.  Peki makyaj sabitleyici sprey nasıl kullanılır? Ne zaman sıkılır? Tüm bu detaylar içeriğimizde sizleri bekliyor.

Fön Suyu Nedir ve Nasıl Kullanılır?

22 Haziran 2020
Fön Suyu Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Fön suyu, saç bakım ürünlerinin son zamanlardaki en iyi trendi! Saça bakım yaparken şekillendirmeyi kolaylaştıran fön suyu çeşitleri içerisinden siz de saçınıza uygun olanı belirleyebilir ve muhteşem saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç Bakım Yağının Saç Bakımına Yararları

16 Haziran 2020
Saç Bakım Yağının Saç Bakımına Yararları

Birçok bitkisel yağ, saç bakımında kullanılmaktadır. Değerli yağlar saçları beslerken aynı zamanda güçlendirir. Bu nedenle ısıl işlem gören ve kirli havaya maruz kalan saçlarımız için mutlaka saç tipine göre bakım yapmamız gereklidir. Saçlarınızın eskisi kadar parlak ve bakımlı görünmediğini düşünüyorsanız ve kırık saç uçlarından rahatsızsanız New Well saç bakım ürünlerini kullanabilirsiniz.

Allık ve Bronzer Nedir, Nasıl Kullanılır?

13 Haziran 2020
Allık ve Bronzer Nedir, Nasıl Kullanılır?

Bronzer ve allık, yüzümüzü renklendirmemizi sağlayan ve daha canlı görünüm elde edilen ürünlerdir. Bronzer yüzümüzü ısıtmamızı ve yüz hatlarımızı ön plana çıkarmamızı sağlar. Allık ise yanaklarımıza renk vermemizi ve makyajımızı bir nevi ortaya çıkarmamızı sağlar. Allık mı bronzer mı? Sorusuna her ikisi de yanıtını verebiliriz. Çünkü iki ürün de profesyonel makyajın vazgeçilmezleri içerisinde!

Cilt Tiplerine Göre Cilt Bakımı

08 Haziran 2020
Cilt Tiplerine Göre Cilt Bakımı

Bakım, sağlıklı bir cilt ve mükemmel görünümlü makyaj uygulamaları için son derece önemlidir. Cildimizdeki gözenekler kirli hava ve kozmetik ürünleri nedeniyle tıkanabilir. Tıkanan gözenekler ise sivilce ve akne oluşumuna neden olur. Aynı zamanda cildiniz hava almamaya başlar. Bu nedenle cilt bakımı ihmal edilmemelidir. Fakat cilt bakımı yaparken cilt tipine uygun ürünlerin kullanılması gerekir.

1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.