İpek Kirpik ile Gözleriniz Işıldasın

05 Nisan 2022
İpek Kirpik ile Gözleriniz Işıldasın
İpek Kirpik Uygulaması

Gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlıını artıran bir uygulamadır. İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere özel medikal yapıştırıcı ile yapıştırılır.


İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırılır. Kişinin göz yapısına göre ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir. Yaklaşık 1-1.5 saat süren uygulamanın sonucunda anlamlı bakışlar ortaya çıkar.


Uygulama kirpiğin ucuna ekildiğinden kirpik dipleri hava alır. Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı için son derece yumuşak ve hafiftir, uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz. Ayrıca özel medikal yapıştırıcısı kullanıldığından hipo-allerjiktir, göze hiçbir yan etkisi bulunmaz ve hassas göz çevresine dahi güvenle uygulanmaktadır.


İpek kirpikler gerçek kirpik yapısına en fazla benzeyen ipekten yapıldığından gerçeğinden ayırt edilmesi oldukça zordur. Uygulama sonrası kirpikleriniz oldukça doğal, gür, uzun ve kalın görünümlü olur. Üstelik, banyo yaptığınızda veya makyajınızı temizlediğinizde ipek kirpikleriniz zarar görmez, dökülmezler.


Uygulama doğru yapıldığında ve düzenli bakım yapıldığında, doğal kirpiğin büyümesine bağlı olarak, ipek kirpikler ortalama 90 gün kullanılabilmektedir. Ancak, bu süre içinde gözün elle ovuşturulması veya doğal nedenlerle gerçek kirpik veya ipek kirpik dökülebileceğinden, takma ipek kirpik uygulamasının belirli aralıklarda bakımının yapılması gerekmektedir.

New Well Beauty & Skin Art Kampanya Bilgileri

99 Tl üzeri siparişlerinizde kampanya kodunuz otomatik olarak tanımlanacaktır.O kod dahilinde şubemiz ile iletişime geçerek indirim sağlayabilirsiniz.

ADRES

General Asım Gündüz Cad. No. 24 Bahariye, 34713 Kadıköy/İstanbul
Bahariye / Kadıköy / İstanbul / Türkiye

  • Sadece istanbul şubemiz için geçerlidir.
  • RZV : 0534 573 71 61
Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.