Yüksek korumalı çocuk güneş kremi

03 Eylül 2022
Yüksek korumalı çocuk güneş kremi

Yüksek korumalı çocuk güneş kremi

Yüksek korumalı çocuk güneş kremi için araştırma yapıyorsanız en iyi önerileri keşfetmek için içeriğimize mutlaka göz atın!

Yaz aylarında güneşin mutlu eden sıcacık enerjisi içimize işlese de maalesef zararlı ışınları da vücudumuza etki ediyor. Özellikle çocukların bedenleri güneşi karşı yetişkinlere oranla fazlasıyla hassas. Onları güneşten korumak için bazı adımları atlamamak gerekiyor. Kremi güneşe çıktığında değil çıkmadan en az 20 dakika önce sürmekte bunlardan biri. Tabii öncesinde iyi ve temiz içerikli bir ürün tercihi yapmak gerekiyor. Çocuk için güneş kremi önerilerine göz atıyorsanız mutlaka su bazlı ürünlere yönelmelisiniz. Aynı zamanda UV koruma değeri 50 SPF ve üzeri olmalıdır. New Well Güneş Koruyucu Çocuk Kremi, 50 faktörlü koruma etkisi ile çocuğunuzun hassas cildi için en iyi bakımı sunar. Güneşin zararlı ışınlarına karşı yüksek seviyeli / geniş spektrumlu koruma sağlar. Günlük kullanıma uygundur. Sizde bebeğiniz veya çocuğun için etkili bir güneş koruyucu kullanmak istiyorsanız New Well  Güneş Koruyucu Çocuk Kremi’ni tercih edebilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinin etkisini göstermeye başladığı bugünlerde dışarı çıkmadan önce hem kendiniz hem de çocuğunuz için gereken koruyucu bakımı sağlıyor olmalısınız. Çocuklar yetişkinlere oranla güneşin zararlı UV ışınlarından daha fazla etkilendiği için her mevsim, özellikle de yaz günlerinde mutlaka güneş koruyucu kullanmalısınız. Peki ürün seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Çocuk güneş kremi seçerken nelere dikkat edilmeli?

  • Suya dayanıklı çocuk güneş kremi seçilmelidir. Çünkü çocuklar deniz kıyısında ve kumsalda uzun zaman geçirmeyi severler. Bu nedenle suya dayanıklı olmayan güneş kremleri etkisini kısa sürede yitirir. 
  • Dermatolojik olarak test edilmiş güneş kremleri kullanın. Paraben ve alkol içermemesi büyük önem taşıyor. 
  • Çocukların doğal savunma sistemini korumak ve güneşe maruz kalma nedeniyle oluşabilecek hücresel hasarları önlemek için SPF 50 veya SPF 50+ koruma kapasitesi bulunan güneş kremlerine yönelin.
  • Hipoalerjenik yüksek korumalı çocuk kremlerini inceleyin. 

Kremi kullanırken güneş olup olmaması fark etmeksizin her gün uygulayın. UV ışınlarının %80’inden fazlası bulutlardan cilde ulaşır. Bu nedenle gölgede ya da bulutlu havalarda da güneş kremini yenileyin. Ürünü kullandıktan sonra kapağını kapatarak serin ve kuru yerde saklayın. Çocuk cildi, yetişkinler ile kıyaslandığında çok daha hassastır. Yoğun güneşe maruz kalan çocuk cildinde tahriş ve lekelenme görünebilir. Bu nedenle güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce vücudun güneş gören tüm alanlarına uygulama yapılmalıdır. Temiz içerikli ürünler kullanmak herhangi bir alerjen riski için önem arz eder. Paraben, parfüm gibi maddelerin olmadığı güneş kremleri tercih edilmelidir. Aynı zamanda tercih edilen krem hem UVA hem de UVB koruması içermelidir. New Well  Güneş Koruyucu Çocuk Kremi, tam ve etkili koruma için ihtiyaç duyduğun her detayı içeriğinde barındırır.

New Well yüksek korumalı çocuk güneş kremi nasıl kullanılır?

Güneşe maruz kalmadan 20 dakika önce güneşe maruz kalacak temiz cilt bölgelerine eşit miktarda dağıtarak uygulanmalıdır. Daha iyi ve devamlı bir koruma için 2 saat arayla uygulama işlemini tekrarlayın. Kullanmadan önce ürünü çalkalayın. Çocuklarda güneş kremi uygularken, ürün etiketindeki talimatlara uyulmalıdır. Giysilerle kapanmayan, açıkta kalan alanlara uygun bir şekilde güneş kremi sürülmelidir. Sizde çocuğunuz ve kendiniz için doğal içerikli temiz kullanım sağlayacak güneş kremi satın almak için newwell.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz. 50 ML boyutundaki ürün çantanızda taşımanız için idealdir. 

Yüksek korumalı çocuk güneş kremi önerileri ve çocuklar için güneş kremi kullanım detayları için tıklayınız. 

 

 

Paylaş :
Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.