Eyebrow Scissors

Total of 2 products are displayed.
Sırala
Filter
Filter

Kaş Makası Nasıl Olmalıdır?

Kaş makası, kaşların boyunu kısaltarak kaşlara şekil vermek için kullanılan üründür. Özellikle kadınların daha çok talep ettiği kaş makasları, kişinin kaşlarının daha iyi bir görünüm kazanması için kullanılmaktadır. Gerek günlük hayatta, gerek düğün-nişan gibi organizasyonlarda, gerekse de partilerde daha iyi bir görünüme kavuşmak adına kaşların fazla olan kısımları alınır. Bu işlem yapılırken de kaş makaslarına ihtiyaç duyulur. Bundan dolayı kaş makası en çok kullanılan bakım ürünleri arasında yer alır. Kaş kesimi öncesinde kaşlarınızı nasıl biçimde keseceğinize ya da kaşlarınıza nasıl bir görünüm kazandıracağınıza karar vermelisiniz. Bu karardan sonra ise kaş ipi, kaş fırçası, cımbız ve kaş makası ile kaşlarınıza istediğiniz görünümü kazandırabilirsiniz. Kaş makasının paslanmaz çelik bir yapıya sahip olması; hem uzun kullanım, hem de sağlık açısından önemlidir. Ayrıca bu ürünlerin kaşlarınıza kolayca şekil verecek nitelikte olması, istediğiniz modeli oluşturmanıza da yardımcı olacaktır.

Kaş Makası Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kaş makası kaşlara şekil vereceği ve kaş kısaltma işleminde kullanılacağı için öncelikle kaş tipinize göre kaş makası almanız gerekir. Yani kaş makası alırken markasından çok diğer özelliklerine, kaş tipinize uyumlu olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. Kesim işleminin daha iyi yapılabilmesi için daha keskin kaş makasları da önerilir. Keskin ve kaliteli özelliklere sahip olan kaş makasları sizlere daha iyi kaş kesim işlemini yaptırmak için olanak sağlar. Siz de bu sayede kaş makaslarını kullanırken herhangi bir zorluk çekmez, kolay biçimde kaşlarınızın bakımını yapabilirsiniz.

Diğer yandan bu noktada "kaş makası nasıl olmalı?" sorusunu da sormanız mümkündür. Kaş makasının öncelikle kaşlarınıza uygun, elinize sığabilecek boyutta ve keskin özelliğe sahip olması gerekmektedir. Bu özellikleri sağlayan kaş makaslarını satın alabilirsiniz.

Kaş Makası Fiyatları Ne Kadar?

Kaş makası fiyatları özelliklerine, kalitesine ve hangi firma tarafından satılacağına göre değişiklik göstermektedir. Kaş makası alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri kaş makasının fiyatlarıdır. Çünkü kalitesine göre bütçenize de uygun olarak tercih edeceğiniz kaş makasları en yaygın olarak kullanılan ürünlerdendir. Kaşlarınızın daha iyi şekil alması, daha verimli bir kesim işlemi için New Well üzerinden daha uygun fiyatlara kaş makası siparişi verebilirsiniz.

Özellikle kadınların daha çok kullandığı ve sürekli olarak ihtiyaç duyduğu kaş makasları New Well sitesinde daha uygun fiyatlara sahiptir. Hem ekonomik olması hem de daha iyi özelliklere sahip olması açısından New Well firmasını tercih etmeniz sizin adınıza daha iyi olacaktır. Çünkü New Well size en kaliteli ve uygun fiyatlı kaş makaslarını sunarak kaş alma işlemleriniz için en iyi olanakları verir. Ayrıca New Well sitesi üzerinden kaş makasının yanı sıra makyaj süngeri, manikür ve makyaj çantası gibi ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Kaş Kesme Makası Nasıl Kullanılır?

Kaş kesme makası kullanılmadan önce kaşlarınıza nasıl bir görüntü vermek istediğinize karar vermenizde fayda vardır. Çünkü bu karara göre kaşlarınızı şekillendirmeniz daha kolay olacaktır. Bu kararı verdikten sonra ise kaşlarınızın gözle görülen fazlalıklarını çok derine inmeden küçük küçük kesmelisiniz. Her iki kaşınıza da bu işlemi uygulayarak kaşlarınız üzerinde herhangi bir makas izine de yer vermemiş olursunuz. Bu işlemden sonra ise yine kaşlarınız üzerinde iz bırakmamak adına yukarıdan aşağı küçük küçük kesme işlemine devam etmelisiniz. Böylece kesme oranını yakalayarak daha iyi biçimde kaş alma işlemini yapabilirsiniz.

Bu işlemlerin ardından fırça yardımıyla da kaşlarınızı düzleştirerek yine gözle görülen fazlalıkları makas yardımı ile almaya devam edebilirsiniz. Böylece kaşlarınız üzerindeki oranı hem de makas izi olmadan yakalayabileceksiniz. Kaş ipi ve cımbız eşliği ile de kaşlarınıza şekil vererek kaba gördüğünüz alanları kaş makası yardımı ile yok edebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.