False Eyelashes

Total of 5 products are displayed.
Sırala
Filter
Filter

Takma Kirpik

Etkili bir göz makyajının olmazsa olmazı takma kirpiklerdir. Yüzümüzdeki en önemli ve anlamlı bölgemiz, herkesçe kabul edildiği üzere gözlerimizdir. Bakışlarımız ile hayata anlam ve belli bir derinlik katarız. Girdiğimiz ortamlarda doğal ama hacimli kirpikler ile ışıldamak isteriz. Daha vurgulanmış ve dikkat çekici gözler için makyajını takma kirpikler ile taçlandırabilirsin. Yapman gereken tek şey, kaliteli bir ürün seçerek kullanma talimatlarına uymak. Birkaç kullanımdan sonra takma kirpiklerini kolay bir şekilde takıp çıkarabilirsin. Takma kirpikler, emin olabilirsin ki makyajının artık vazgeçilmez bir unsuru olacaktır.

Her zaman hacimli ve her zaman yoğun bakışlar elde etmek için doğal görünümlü takma kirpikler kullanabilirsin. Siyah ve sık yapılı ürünler ile bakışlarını taçlandırabilmen mümkün. Her kadının beklentileri içerisinde olan yoğun kirpik görünümünü New Well ürünleri ile kısa sürede elde edebilirsin.

Takma Kirpik Nasıl Kullanılır?

Takma kirpik kullanırken ihtiyacınız olan şeyler; ayna, cımbız ve makas. Kutuyu açıp talimatları okuyabilirsin. Ayna karşısına geçerek bir cımbız yardımı ile takma kirpikleri kutusundan dikkatli bir şekilde çıkar. Önce göz kapağının üst kısmına, tutarak dene. Eğer büyükse makasla kesebilirsin. Kirpiği takarken kutudan çıkan yapıştırıcıyı kullanmayı unutma. Yapıştırıcının göz ile temasından kaçınmalısın. Aksi bir durumda hemen gözünü bol su ile yıka. Ciddi durumlarda ise vakit kaybetmeden doktora başvur. Yapıştırıcıyı takma kirpiğine ince bir şerit halinde sür. Birkaç dakika kurumasını bekle ve yapıştırarak sabitle. Eyeliner ile üzerinden son bir rötuş yap. İstersen bir kat rimel de uygulayabilirsin.

Takma Kirpik Bakım Önerileri

Takma kirpiklerini ellerinin temiz olduğu zamanlarda takıp çıkarmalısın. Kirpiklerini dikkatli bir şekilde çıkardıktan sonra ılık su veya makyaj temizleme jeli ile nazikçe yıkamalısın. Sonrasında ise kağıt bir havlu yardımı ile kurutabilirsin. Ürünü mutlaka kutusunda muhafaza etmelisin. Takma kirpiklerin bu sayede bir sonraki kullanım için hazır olacaktır. Son olarak; hijyen ve göz sağlığı açısından takma kirpikleri birkaç defa kullandıktan sonra mutlaka yenilemelisin.

Takma Kirpik Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Takma kirpik alırken kirpik kalitesine özen göstermelisin. Bir kez kullanıp ürüne elveda dememek için mutlaka kaliteli takma kirpik satın almalısın. Seçilen kirpiğin yüz hatlarına uyumlu olması, kirpik kusurlarını örtecek yoğunlukta olması ve doğal görünmesi de takma kirpik alırken dikkat etmen gereken hususlarında başındadır. Bu adımlara dikkat ederek saniyeler içerisinde gökyüzüne uzanacak muhteşem bakışlara sahip olabilirsin. Günün her saati siyah ve yoğun görünen kirpiklerinle tüm bakışlar üzerinde olacak!

Takma Kirpik Fiyatları Ne Kadar?

Takma kirpik fiyatları takma kirpik çeşitlerine göre farklılık gösterir. Ancak New Well ürünleri her zaman en uygun fiyat seçeneklerini sunar. Sende New Well takma kirpikleri inceleyebilir ve senin için en uygun ürünü kolayca satın alabilirsin. Yeter ki oluşturmak istediğin görünümü belirle! Özel günler için daha ihtişamlı ve iddialı bakışlara sahip olmak istiyorsan tam kirpikler kullanmalısın. Aynı zamanda takma kirpiğin hacimli olmasına dikkat etmelisin. Fakat günlük hayatta akşam yemekleri vb. alanlar için takma kirpik kullanmak istiyorsan tekli ürünleri tercih edebilir ve kirpiklerinin seyrek olduğu alanları kapatabilirsin.

En İyi Takma Kirpik Önerileri

En iyi takma kirpik önerileri için araştırma yapıyorsan New Well ürünleri her zaman seninle! Unutmaman gerekir ki en iyi takma kirpik bulunacağın alana göre seçilmiş takma kirpiktir. Aynı zamanda kaliteli ürünler tercih etmen profesyonel görünüm için önem barındırır. Doğal takma kirpik görünümü elde etmek istiyorsan kirpiği yerleştirmeden önce parmak çevrene sarabilirsin. Böylece daha biçimli hale gelecektir.

Doğal Takma Kirpik Nasıl Olmalıdır?

Takma kirpik modellerini inceleyerek doğal takma kirpikler için favori ürününü belirleyebilirsin. Doğal görünümlü takma kirpikler genelde çok büyük uzunluklarda değildir. Doğal görünmesi için çok uzun durmaması gerekir. Elinizdeki kirpikleri bir kaş makası ile kısaltabilir ve daha doğal görünüm kazanabilirsiniz. Yine aynı şekilde satın aldığınız kirpik gözleriniz için fazla büyükse makas ile göz uzunluğunuza göre kesebilirsiniz.

Takma Kirpik Çeşitleri ve Takma Kirpik Modelleri Nelerdir?

Takma kirpik çeşitleri içerisinde bütün kirpikler ve tekli kirpikler bulunur. Aynı zamanda bütün kirpiklerin de farklı görünümler için çeşitleri vardır. Örneğin göz pınarları için kısa dış köşeler için yoğun kıllı kirpikler bulunurken daha iddialı sonuçlar için oldukça sık ve hacimli takma kirpikler de bulunur. Takma kirpik modellerini inceleyerek elde etmek istediğin görünüme en uygun ürünü tercih edebilirsin. En iyi takma kirpik markası New Well, 3D takma kirpik ve diğer tüm çeşitleri ile her zaman seninle! Bakışlarını vurgulamak istediğin zamanlarda 3D takma kirpikler ile kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilirsin.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.