Pudra - Powder

Total of 12 products are displayed.
Sırala
Filter
Filter

Powder - Pudra


Kusursuz makyajın sırrı, hiç kuşkusuz doğal ve pürüzsüz bir tene sahip olmaktır. Bunun için makyaja başlamadan önce önce cildini temizlemeli ve nemlendirmelisin. Böylece yüzüne uygulayacağın makyaj malzemeleri, cildinle daha kolay bütünleşir. Pudrayla cildindeki kusurları kapatarak ve renk eşitsizliklerini gidererek makyajın için gereken mükemmel fonu elde edebilirsin. Ten makyajı gün içinde akmaya ve bozulmaya fazlasıyla müsaittir. Cildine uygun fondöteni seçsen bile gün içinde makyajın bazı etkenlerden dolayı bozulabilir. Bunun önüne geçmen için kullanman gereken tek şey pudra!

Pudra ne işe yarar?

Pudra, ten makyajını sabitlemeni sağlar. Fondöteni sürdükten sonra hafif bir katman halinde pudra uyguladığın zaman makyajının kalıcılığı artar. Gün içinde cildinin parlamasından şikayetçiysen pudrayı alın, burun ve çene gibi yağlanmaya ve parlamaya müsait bölgelere uygulayarak cildine mat bir görünüm kazandırabilirsin. Dikkat etmen gereken en önemli nokta; hangi pudrayı, nasıl uygulaman gerektiğidir.

Temel olarak, pudralar kompakt ve toz pudra olarak iki çeşittir. Kompakt pudralar makyaj yaparken uygulama kolaylığı sağlar ve genellikle farklı renk seçenekleriyle üretilir. Cildine en uygun rengi seçip mat ve kadifemsi bir görünüm elde edebilirsin. New Well Compact Powder 3 farklı renk seçeneğine sahiptir. Uygularken tozutma yapmayan yapısı sayesinde ciltle kolayca bütünleşir ve doğal bir görünüm kazanmanı sağlar. Pudra fırçasıyla tıpkı allık sürer gibi kolayca bütün cildine ya da yağlandığını düşündüğün bölgelere uygulayarak mat bir görünüm elde edebilirsin. New Well Compact Powder, hafif yapısıyla cildinde kadifemsi bir his bırakır. Eğer mat ve pürüzsüz bir görünüm istersen New Well Compact Powder tam sana göre!

Toz pudralar, yapısından dolayı uygulanırken tecrübe gerektirir. Tozutması ve bir yerden bir yere taşırken dökülme riski taşıması sebebiyle kullanımı çok pratik değildir. Genellikle, profesyonel makyajda toz pudra tercih edilir. Bu tarz pudraları uygularken pudra fırçasını pudraya hafifçe sürdükten sonra fırçayı mutlaka silkelemelisin. Böylece fazla pudra sürünce oluşan yapay görüntünün önüne geçebilirsin.

Transparan pudralar, kompakt versiyonları olsa da genellikle toz formunda üretilir. Transparan pudranın temel görevi makyajı sabitlemektir. New Well Derma Transparent Powder sayesinde bütün gün, yumuşak bir cilde sahip olabilirsin. Yüzüne hafif bir katman halinde uygulayabileceğin gibi pişirme yöntemiyle de transparan pudrayı kullanabilirsin. Makyaj süngerini transparan pudraya batırıp yüzünün aydınlık kalmasını istediğin bölgelerine kalın bir katman halinde pudrayı uygulamalısın. Cilt ısın sayesinde ısınan pudra, teninle bütünleştiğinde pudra fırçası yardımıyla fazlalıkları yüzünden süpürmelisin. Böylece, New Well Derma Transparent Powder'la cildini yeniden boyutlandırırken aynı zamanda makyajını sabitleyebilirsin!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.